Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Święto Pań i Panów w Popowie Głowieńskim

19 marca 2018 o 16:00 - 23:00

Gmina Głowno zaprasza mieszkańców na Święto Pań i Panów, jakie 19 marca odbędzie się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Popowie Głowieńskim.

Na zaproszenie wójta gminy Głowno dla lokalnej publiczności wystąpią artyści Teatru Wielkiego z Łodzi, zespół Maraquja oraz zespół Cosmo. Zabawa rozpocznie się o godz. 16.00 i potrwa do 23.00.

Wkrótce po rozpoczęciu imprezy, koncert pt. “Usta milczą, dusza śpiewa” da dyrektor Teatru Wielkiego w Łodzi, tenor Krzysztof Marciniak. Wraz z innymi solistami zaprezentuje on najpiękniejsze arie operowe i operetkowe.
Następnie, po krótkiej przerwie, o godz. 17.30 przejście od klasyki w kierunku muzyki rozrywkowej dokona się za sprawą żeńskiego zespołu wokalno-tanecznego Maraquja. Tworzące go artystki znane są z przygotowywania widowiskowych show, występują na scenie w efektownych kostiumach, nawiązujących do estetyki karnawału w Rio lub tanecznych rewii.W przerwie koncertu zespołu Maraquja przed publicznością zaprezentują się uczniowie ZS-P w Popowie Głowieńskim.
Od godz. 19.30 do 20.15 planowana jest przerwa na poczęstunek, a po nim – zabawa taneczna w klimatach disco z zespołem Cosmo.

Gmina tradycyjnie organizuje transport mieszkańców na imprezę.

Szczegóły na jej stronie internetowej: https://www.gmina-glowno.pl/225,gmina-glowno-news-2018?tresc=1245

Organizator

Urząd Gminy Głowno
Telefon:
42 719 12 91

Miejsce

Popów Głowieński
Popów Głowieński 26
Popów Głowieński, łódzkie 95-015 Poland
+ Google Map