Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Wojewódzkie Dni Seniora w Łowiczu

24 sierpnia 2019 o 09:00 - 17:00

Informacje organizatorów:

Zarząd ŁUTW przedstawia informację i program Wojewódzkich Dni Seniora, które odbędą się w Łowiczu 24.08.2019 r. w godz. 9.00 – 17.00 w parku Błonie obok muszli koncertowej. Skierowane one będą do osób w wieku 60+ z podregionu łowickiego województwa łódzkiego, tj. do osób z powiatów: łowickiego, skierniewickiego + m. Skierniewice, rawskiego, brzezińskiego, m. Łódź, zgierskiego, łęczyckiego, kutnowskiego). Ich organizatorem jest Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.
📣Jednocześnie informujemy, że lista chętnych do udziału osób z ŁUTW zostanie zweryfikowana, ponieważ pierwszeństwo będą mieli członkowie grup plastycznych, którzy na tym Święcie Seniorów zaprezentują swoje obrazy. Z osobami wpisanymi jeszcze w czerwcu na listę uczestników skontaktujemy się osobiście.
❗️❗️❗️PROGRAM Wojewódzkich Dni Seniora:
😃godz. 9.00 – 10.00 – rejestracja uczestników,
😃godz. 10.00 – 11.00 – oficjalne otwarcie,
😃godz. 11.00 – 15.00 – występy:

👍1. Zespół śpiewaczy „Radość” z Klubu Seniora „Radość” w Łowiczu wykona piosenki: „Bystry potok”, „Gdybym miał gitarę”, „Lipka”, „Niech żyją seniorzy”. Pani Ewa Tomczak z grupy „Uśmiech Seniora” wykona wiersz pt. „Kapliczka” (20 min.)
👍2. Występ Zespołu „Brzezinianki” Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział w Brzezinach (20 min.)
👍3. Piosenki wykonane przez Klub Seniora „Jutrzenka” z Łyszkowic (15 min.)
👍4. Występ Pana Adama Piekuta z Dziennego Domu Seniora w Rawie Mazowieckiej, który zagra na harmonii oraz zaśpiewa wybrane piosenki (20 min.)
👍5. Występ zespołu wokalnego Klubu Seniora „Jutrzenka” z Kiernozi oraz skecz w wykonaniu Pani Ireny Więcek (15 min.)
👍6. Występ Grupy teatralnej „Karuzela Czasu” z Klubu Seniora „Rawka” przy Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, która zaprezentuje spektakl kabaretowy pn. „Kuracjuszki”, autor i scenarzysta Pan Tomasz Staroń oraz współautorka Pani Barbara Chęcielewska (15 min. )
👍7. Występ Pani Heleny Rubinek z Domu Pomocy Społecznej w Skierniewicach z piosenkami: „Był raz gang”, „Kolorowe gałganki” oraz recytacja wiersza „Oda do starości” Wisławy Szymborskiej przez Panią Marię Pigoń (15 min.)
👍8. Występ Zespołu ludowego „Karolina” z Lgoty Wielkiej prowadzonego przez Pana Zdzisława Stolarczyka (15 min.)
👍9. Występ Chóru Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział w Rawie Mazowieckiej (15 min.)
👍10. Występ Chóru Międzypokoleniowego Fundacji Równe Szanse z Łodzi (20 min.)
👍11. Występ Pana Tadeusza Pietrasika, kierownika kapeli „Ozorkowianie” Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział w Ozorkowie (20 min.)
👍12. Występ Pana Tadeusza Kafarskiego, solisty instrumentalnego na harmonijce ustnej z Koła Miejskiego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Żychlinie (15 min.)

🏵W programie także: konkursy i zabawy przygotowane przez Organizatora Wydarzenia, stoiska promujące różne organizacje pozarządowe oraz m.in. ❤️ekspozycja prac malarskich z grup plastycznych „Nowa Fala” i “Fascynacja” działających przy Łowickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku❤️. Rozstrzygnięcie Konkursu zorganizowanego w namiocie wystawienniczym KRUS.

😃godz.13.00 – poczęstunek
😃😃😃godz. 15.00 – 16.30 – występ Zespołu VOX
😃godz. 17.00 – zakończenie przedsięwzięcia.

Szczegóły

Data:
24 sierpnia 2019
Czas:
09:00 - 17:00
Kategorie Wydarzenie :
,
Tagi Wydarzenie

Miejsce

Muszla koncertowa na Błoniach
ul. Św. Floriana
Łowicz, woj. łódzkie 99-400 Polska
+ Google Map