Oryginalny sposób składania noworocznych życzeń wybrali kibice łódzkiego klubu Widzew. Na ogrodzeniu dawnej jednostki wojskowej w Łowiczu, powiewa transparent z życzeniami „Szczęśliwego Nowego Roku” dla mieszkańców.

p1280311

Osoby, które spotkaliśmy w pobliżu miejsca, gdzie zawieszono transparent, mówiły nam, że mimo tak mroźnej dzisiaj aury, po przeczytaniu życzeń człowiek się uśmiecha i od razu „tak, jakby cieplej na sercu”.

Przypominamy, że fani Widzewa pamiętają też o życzeniach m.in. na Dzień Kobiet i Święta Bożego Narodzenia – z okazji tegorocznej Gwiazdki wywiesili je m.in. na ul. Seminaryjnej i Tuszewskiej, naprzeciw supermarketu Intermarché.

Spotkaliście je gdzieś jeszcze?

5 komentarzy

  1. Widać że w tym poście wypowiada się rzetelny pracodawca,który dorobił się na zatrudnieniu pracowników za minimum socjalne.Takim nowobogackim nigdy nic nie pasuje,więc stul ryjek.Widzewiacy dziękujemy za życzenia.Łowicz to miasto Widzewa !!!!

  2. Taa.. w pośredniaku i mopsie po zasiłek na pewno… Was? Dzieciaku, jakich was? Wieszacie mi szmaty na ogrodzeniu i mam być szczęśliwy? U Matki i Ojca na balkonie wystawki rób..

  3. Nie podoba się,nie wypowiadaj się “plx”proste i logiczne. jest nas więcej niż was w tym mieście

  4. Zanim coś napiszesz to przestudiuj sobie słownik, a dopiero potem się wypowiadaj.

  5. Żenada… promując tego typu dziadostwo, własciciel tygodnika naraza sie na smiesznosc i kpiny mieszkancow…. nadzor nad pseudo dziennikarzynami ktos sprawuje? Rozumiem, że nic się nie dzieje i patologia sprzedaje się najszybsciej ale szmata powiwajaca na czyims ogrodzeniu bez zgody wlasciciela terenu jest powodem do radosci??? Hhrheheh paranoja jak na wiejskiej….