Pokaz mody, spotkanie z Ewą Szabatin i festiwalowy tort – trzeci dzień Festiwalu KOLEJ NA KOBIETY dostarczył jego uczestniczkom  wielu wrażeń. Imprezy o takim rozmachu mogą pozazdrościć Głownu sąsiednie samorządy. 

Pokaz mody z udziałem modelek rekrutujących się między innymi z grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej nr 2 w Głownie, fit&jumperek, kadry hotelu Kasor i przebojowych mieszkanek naszego miasta i okolic, przyciągnął liczną publiczność.

Tym razem Galę Mody Fashion Express zorganizowano w przestronnym holu “Dwójki”, gdzie ustawiono scenę i 20-metrowy wybieg, po którym spacerowały modelki i modele – bo panowie  także mieli swoje wyjścia.

Zaprezentowano stroje marek: Todos, Kris-Line, Fobya, Ko-Ka, Banderolka i K-Szyk, a także okulary słoneczne z salonu Italooptica.

Gościem specjalnym święta mody w Głownie była Ewa Szabatin, tancerka i projektantka. W finale pokazu modelki zaprezentowały na wybiegu zaprojektowane przez nią stroje marki Shabatin.  

Galę poprowadzili Beata Pilarska, dyrektor SP nr 2 i Michał Kmieć, organizator festiwalu (we współpracy z Gminą Miasta Głowna).

Jeszcze przed pokazem powitano patrona festiwalu, burmistrza Grzegorza Janeczka, któremu z okazji imienin, przypadających 12 marca, odśpiewano “Sto lat!”

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy. 

 

1 komentarz

  1. Jak co roku atmosfera wspaniała , nasze dziewczyny i chłopcy w roli modelek i modeli wypadli rewelacyjnie , a konferansjerska pani Beatki Pilarskiej to mistrzostwo świata , a tak przy okazji to na drugi rok muszę spróbować swoich sił na wybiegu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.