10 komentarzy

 1. Stefcio

  Wszystko widać zadowolone, a tu takie rozgoryczenie. Nic nie rozumiem.

 2. Tyle pieniędzy kosztowała altana “koncertowa ” a imprezę się robi na planie w samym słońcu. Poraszka.

 3. Miał ktoś fantazje nazwać to Festynem baniek 😂. Zakup uslugi chyba dokonany w ciemno przez internet. Żenada!! Dzieci rozczarowane, czas stracony. Nie spotkaliśmy nawet jednej zadowolonej osoby. Wiaderka z płynem poustawiane na pastwe losu, zero pokazu, sznurki połączone ze słomką i Pan ktory poza dolaniem płynu nic innego z tym zestawem nie robił. A mogło być naprawdę fajnie, ale komuś się nie chciało i poleciał po bandzie, ważne że kasa sie zgadza.

 4. Miał ktoś fantazje nazwać to Festynem baniek 😂. Zakup uslugi chyba dokonany w ciemno przez internet. Żenada!! Dzieci rozczarowane, czas stracony. Nie spotkaliśmy nawet jednej zadowolonej osoby. Wiaderka z płynem poustawiane na pastwe losu, zero pokazu, sznurki połączone ze słomką i Pan ktory poza dolaniem płynu nic innego z tym zestawem nie robił. A mogło być naprawdę fajnie, ale komuś się nie chciało i poleciał po bandzie, ważne że kasa sie zgadza.

 5. Niestety, ale to nie było festiwalem baniek. Kilka rozłożonych wiader i nic poza tym. Spodziewałam się maszyny z bańkami, jakiegoś pokazu. Byliśmy 10 minut. Impreza stricte dla małych dzieci, scena ustawiona w pełnym słońcu, żadnych namiotów chroniących przed słońcem, w cieniu zaparkowane samochody i postawione namioty z przekąsakami, brak schronienia. Uciekliśmy z tej patelni. Pogoda była 3 dni temu zapowiadana, był czas na organizację namiotów, zadaszenia i atrakcji, bo tych brakowało na pewno…

 6. Kolory super. Moje dzieci szczęśliwe. Ale bańki słabiutko.

 7. Dzieci widać rozbawione. Czego chcieć więcej w tej szarej smutnej codzienności

  • jest wesoło

   Renia do psychologa się udaj lub do trenera rozrywek wszelakich,a w ostateczności rzutem na taśmę zapisz się do KOD-u,albo ze świeczką pod sąd.

 8. Żeby tylko wiosna o tym się nie dowiedziała. To wszystko apolityczne działania. Cicho 🔕

 9. Jeśli chodzi o bańki mydlane to stawiam wielkiego minusa.zero jakiegokolwiek pokazu baniek!! Kilka wiaderek i rubcie sobie bańki. To miał być pokaz baniek?!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.