21 maja odbędzie się Festyn majowy na placu przy OSP w Kocierzewie Płd., na który zaproszeni są wszyscy mieszkańcy gminy i najbliższej okolicy. Organizatorzy mają nadzieję na dobrą, sąsiedzką zabawę, dlatego przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. 

Festyn rozpocznie msza odprawiona o godz. 12 w kościele. Po jej zakończeniu będzie już można przejść na plac przy OSP, gdzie rozpoczną się atrakcje na scenie.

Od godz. 13.40 zaplanowano blok estradowy, w którym wystąpią Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta z OSP Wicie, Dziecięcy Zespół Ludowy „Kocierzewiacy”, swoje przedstawienie, wystawią dzieci ze szkół w Łaguszewie i Kocierzewie Płd. Prowadzeniem zabawy zajmie się Wodzirej Arek, który przygotował gry i zabawy dla dzieci oraz konkursy dla całych rodzin.

Od godz. 16 na scenie rozpocznie się koncert biesiadno-kabaretowy „Biesiady Polskiej”, a następnie od godz. 17.40 zaplanowano występ Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „Boczki Chełmońskie”. Po godz. 18 Wodzirej Arek ponownie poprowadzi konkursy dla dzieci i dorosłych. Odbędzie się też losowanie szczęśliwego numerka z nagrodami.

Już od godz. 19 aż do północy gości festynu będzie bawił zespół coverowy Picasso MGI, który zagra przeboje zespołów: ABBA, Budka Suflera, Dżem, Feel i Enej.

Komentowanie nie jest możliwe.