W gminie Sanniki przez kolejne 5 lat burmistrzem będzie sprawujący dotychczas ten urząd Gabriel Wieczorek. Choć niewiele brakowało, aby wybory wygrał Dariusz Wachowicz.

Oficjalne już wyniki głosowania w II turze z gminy Sanniki mówią, że obecny wójt otrzymał w sumie 1.381 głosów poparcia (50,36%). Jego rywal Dariusz Wachowicz o 20 głosów mniej, czyli 1.361 (49,64%).

Z informacji zamieszczonych na stronach Państwowej Komisji Wyborczej widać, że kandydaci uzyskiwali w większości obwodów bliskie sobie liczby głosów. Różnice wynosiły w większości z nich, od kilku do około 40 głosów. Wachowicz zebrał ich więcej od rywala w obwodach w: Osmolinie, Wólce Wysokiej, Lwówku, Brzezi, Nowym Barciku i SP Sanniki. Tylko w jednym przypadku, obwodu wyborczego nr 5 w Sannikach różnica wyniosła 99 głosów, tam na Gabriela Wieczorka zagłosowało 250 osób, zaś na Dariusz Wachowicza 151.

24 komentarze

 1. Lokatorów wyrzuca jak nie wzięli się nigdy za żadną pracę tylko do MOPS-u po zapomogi bo się należy i do gminy człowiek chodzi do pracy opłaca wszystko a tacy siedzą na tyłkach. Jak nie pasuje to można sobie wynająć a nie po każdą złotówkę do gminy iść. P.s. pozdrowienia dla białej damy

 2. Pozdro dla Pani ,,M” (Białej damy) i dla reszty cwaniaków z jej ekipy …

 3. Konkurent Burmistrza przegrał bo nie udało się przywieźć tyle osób do głosowania, za mało wódki rozdano będę

 4. Mieszkanka B…chyba ci się coś pomyliło to pewien pan radny obiecywał asfaltowanie dróg oraz pracę w urzędzie . Ciekawe czy teraz dotrzyma obietnicy

 5. mieszkanka B

  już wiadomo dlaczego wygrał pan Wieczorek drogi za głosy ha ha ha . która wieś lub ulica w Sannikach zagłosuje na niego tam obiecał że zrobi drogę ludzie dusze byście sprzedali za kawałek smoły to żenada panie burmistrzu to była zagrywka nie fer to nie tak się wygrywa dla mnie pan przegrał

  • Coś ci się chyba pomyliło asfaltowanie dróg i pracę obiecywał pewien pan radny.Ciekawe czy teraz dotrzyma słowa

 6. Ps. pozdrowienia dla Pani ,,Białej Damy,,

 7. Mina Pani ,,M,, musiała być bezcenna ….. heeeeee

 8. Z pewnością w Sannikach jest kilku nauczycieli którzy są o niebo lepsi od byłego dyrektora gim. w każdym aspekcie tego zawodu. Dla mnie to kolejna marionetka grupy W.

 9. Niby wszędzie wygrał a jednak przegrał wielką szkoda

 10. do pana Gal nie tylko uczył techniki ale i informatyki był wychowawca syna nie znam lepszego nauczyciela i człowieka i wychowawcy choć w szkole w Sannikach uczyły się młodsze dzieci lepszego wychowawcy nie miały jest to człowiek prawdomówny i uczciwy a takich dziś szukać ze świecą staciliśmy dobrego kandydata na burmistrza

 11. Gratulacje dla Pana Wieczorka. Nie wiem jakim trzeba ślepym być by głosować na nauczyciela i byłego dyrektora który uczy tylko techniki, przez tyle lat nie podwyższył swoich kwalifikacji a dla szkoły również wiele nie zdziałał.

 12. Taki dobry burmistrz a nie ma szacunku do ludzi którzy są jego lokatorami tylko eksmisja mi potrafi straszyc

 13. Niech może dobrze policją głosy na ha ha ha?

 14. Jak lizus stawiał wódeczkę za głos na pana G to wygral

 15. Brawo to będziesz Romku bił po nowym roku jak twój idol podniesie podatki wodę i śmieci które starczą tylko na utrzymanie pałacu .

 16. Brawo Panie Wieczorek

 17. nie pojmuje tej wygranej władze należy wymieniać co parę lat bo tworzą się kilki które trzeba rozbić im dłużej rządzi jeden tym robi co chce i ma ludzi w d…..e . Jak pan Wieczorek mianowicie jak Sanniki zostały miastem powinno być referendum a nie było .szanowny burmistrz wysłał swoich pachołków w teren i nawiedzali mieszkańców w domach z listą w ręku jesteś za czy przeciw żeby Sanniki zostały miastem jak nie to na czarną listę i co prosty ludku masz do gadania . Ludzie zacznijcie myśleć myśleć .

 18. W osmolinie wygral

 19. brawo Gabriel Wieczorek.

 20. Można podać wszystkie obwody gdzie kto wygrał a nie tylko 5 obwód

 21. Tomasz Bartos

  Dziękuję! Już poprawione. TB

 22. Pomyłka.
  1381-1861=?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.