5-letni chłopiec trafił do szpitala po tym, jak przy placu zabaw w Głownie został zraniony nożem przez 10-latka.

Miejsce dramatu. Atak nastąpił nieopodal piaskownicy, w której wczesniej chłopcy razem się bawili. Fot. EWR

Do dramatycznego zdarzenia doszło w niedzielę 9 września o godz. 16.30 przy budynku wielorodzinnym na ul. Wojska Polskiego. 10-latek był na ogrodzonym placu zabaw na terenie posesji bez rodziców, podobnie jak 5-latek, a nad dziećmi czuwała babcia młodszego dziecka. Chłopcy znali się i bawili się w piaskownicy jeszcze z 8-letnim kolegą.

W pewnym momencie 10-latek – podobno urażony zachowaniem młodszego chłopca – poszedł do domu. Kilka minut później wrócił z nożem, którym zaatakował 5 -latka, raniąc go trzykrotnie – w czoło i nos.

Babcia 5-latka wyrwała napastnikowi nóż i pospieszyła na pomoc wnukowi. Wkrótce na miejsce przybiegła matka rannego chłopca, której wcześniej nie było na placu, bo zajmowała się młodszym dzieckiem.

Dziecko trafiło do jednego z łódzkich szpitali, gdzie opatrzono mu rany (okazały się niezagrażające życiu). Chłopiec został wypisany do domu.

Z racji młodego wieku 10-latek nie może odpowiadać za swój czyn, więc wszelka odpowiedzialność za jego zachowanie spada na rodziców. 

Policyjne postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zgierzu toczy się w sprawie narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu przez osobę, na której ciąży obowiązek opieki.

120 komentarzy

 1. Rośnie kolejne pokolenie “patoli” w Głownie, brawa! 😀

 2. Patologia zawsze będzie patologią, nawet jak się wyprowadzi z drewniaka i będzie jeździć mercedesem (z kasy za haracze i złodziejkę)… Patologia to stan umysłu i z zasobnością portfela nie ma nic wspólnego.

  • ależ nikt się nie śmieje z braku pieniędzy, tylko mentalności tych ludzi, dziewczę lat 22 i dwójka dzieci sama nie wie z kim, dziecka wychować nie potrafi… i takich jak ona wymieniać mogę jeszcze długo, sami wszyscy z jednej gliny

 3. MOPS dlaczego nie uchroniliscie tego dziecka przed dorastaniem i wychowaniem przez psychopatę? Dziecko mające skłonności psychopatyczne, a to zachowanie jest tego przykładem, ma dwie możliwości, albo dorasta w normalnym otoczeniu i syndrom psychopaty się nie objawi albo dorasta z patologią i syndrom weźmie górę. Mogliście jeszcze to dziecko uratować!!! To wasza odpowiedzialność!!! Jak do emerytki, co o pieniądze na węgiel prosi, to będziecie co chwilę, bo może oszukuje i ma za dużo… Jak się baliście tam chodzić to trzeba było w asyście policji!!! Za co wy pieniądze bierzecie???

  • Pomijając krzyk o patologii, nie tylko to 1 dziecko trzeba uratować, ale i resztę. Przecież żadne dziecko wymienione w tym artykule nie dorasta w normalnym domu, nie oszukujmy się.

   • Niestety masz rację, żadne z nich nie ma normalnego dzieciństwa z normalnymi wzorcami 🙁 jacy oni będą w przyszłości, jeśli nadal będą tam przebywać 🙁

 4. Zamknąć to wszystko tą cala patole gumeczki od majtek chupa-chupsy arAbusy te otwocki tych psychopatów i te ich panny . Jaka jest ta czarna policjantka taka jest ale dla tych bandytów to tylko taka policja powinna być. moze by ich w koncu ustawili i zrobili z nimi porządek…

  • Jaka kwiecista wymowa, tych niby nie z patologi, zygac się chce, Pilnowanie dzieci, tu było w porządku były pod opieką, dzień w dzień dziecko uderza dziecko czy w piaskownicy czy gdzie indziej, to co też nie pilnowanie? A brak obrażeń to zasługa producenta zabawek a nie rodziców tu nieszczęście uderzony nożem raz nie trzy a raz sekundy i dramat lecz sam akt uderzenia jest taki sam jak u innych wspomnianych dzieci to tam też nie dopilnowane ? Pomyślcie zamiast tryska jadem

   • Ty porównujesz nóż do zabawek?? Zmień dealera…

   • A jakby tak twojemu dziecku pociął twarz, to też byś tak uważał? My, normalni mieszkańcy Glowna nie zgadzamy się na takie patologiczne zachowania i dzięki Bogu jest nas więcej. Jak Wam patole nie pasuje tu w Głownie, to was nikt tu nie trzyma… Możecie się przeprowadzić i np. zasilić patole na Limanowskiego albo na Rzgowskiej… Tyle kamienic ruin tam jest, szybko się odnajdziecie… Bo to wasze tzw. środowisko naturalne…

   • Albo na Smutnej koło aresztu niech sobie pole namiotowe zrobią będą mieć bliżej na widzenia …

  • chupa-chupsy hehe dobre 🙂 patola ma nową ksywę 😉

 5. A kto tu tego świra nie zna… Tak jaj ktoś już tu napisał to jest PSYCHOPATA!!! Takiemu zabrać dzieci i go zamknąć w pokoju bez klamek z gąbką na ścianie. Piszą w innych gazetach, że chory… Nie użalę się nad nim za to wszystko co nawyrabiał, nie wspomnę że swojemu dziecku życie zniszczył, bo z tego dzieciaka nic już nie będzie. Już idzie w ślady ojca… Pracownicy MOPSu jesteście poniekąd odpowiedzialni za to, co się stało, w jakim stanie jest ten dzieciak i w jakich psychopatycznych patologicznych warunkach był chowany. Przyczyniliscie się do tego waszym nic nie robieniem…

 6. Jak te patologiczne gwiazdki z drewniaków jechały po matce pogryzionej dziewczyny sprzed kilku tygodni to było dobrze, a w ich slumsach się dzieje? dzieciak kryminalisty i mordercy łazi z nożem i jedna gwiazda z drugą problemu nie widzi, i potrafią tylko na fejsie mordę pruć że ona wcale nie patologia, dzieci żadna z nich upilnować nie potrafi, tak jak nóg, co wiecznie rozłożone…

 7. Zainteresowany

  To właśnie jest Polska instant – zamiast zainteresować się losem poszkodowanych w zajściu dzieci, kilometry postów o 500+ domorosłych ekonomistów od siedmiu boleści.
  Zarabiajcie swoje miliony i dajcie ludziom wiązać koniec z końcem.
  Dobrze, że żaden z tych filozofów nie mieszka w Zachodniej Europie, bo dostałby ataku serca gdyby zobaczył poziom socjalu jaki dostają rodziny z dziećmi.
  Ochłońcie i zajmijcie się własnym życiem.

  • Słuchaj, ta sytuacja to nie jest problem tylko tych dwóch “rodzin”. Normalni ludzie po prostu boją się tego, co tu się wyrabia. Głowno niestety zawsze było “sławne” z tej bandziorki, co się bardzo ważna czuła. I teraz rośnie pokolenie dzieci tych bandytów. I może być jeszcze gorzej, skoro dzieciak mały problemy nożem “rozwiązuje”. Poszkodowanych dzieci? To ile ich było?? A może jeszcze mamy przejmować się tymi pożal się boze rodzicami??? A skąd Ty możesz wiedzieć, gdzie kto mieszka i co widział?

  • Zachodnia Europa – Anglię masz na myśli? Już się z tego socjalu wycofują, bo widzą, że to szerzy tylko patologię. Na ulicach brud i smród. A Francja – kolejna tragedia. Normalni członkowie społeczeństwa nie mogą się odezwać, bo bandytka grasuje. Więc nie wyjeżdżaj tutaj z zachodnią Europą, bo to słabe przykłady.

  • Niech sobie wiążą koniec z końcem, ale niech nie żerują na normalnych ludziach. Te pieniądze, co mops przeznacza na tą patologie można by było na coś pożytecznego wydać, a nie na darmozjadów. Ojciec i matka tego małego bandziorka, bo trzeba nazwać sprawę po imieniu, pójdą siedzieć i znów państwo ich musi utrzymać. On już w genach dostał psychopatę i nic tego już nie zmieni, tak jak jego ojca. Genetyki się nie oszuka.

   • Kolego Anonim – tak piszę o Irlandii, GB i Skandynawii. Nikt się tam s programów socjalnych nie wycofuje, tylko są sprawniej wykonywane.
    Nie sil się na genetyka i psychologa bo ci to nie wychodzi.
    Tak, poszkodowanych było 2 pocięty chłopiec i dzieciak, który został tak wychowany, że reaguje agresją. Rodzina sprawcy powinna dostać kuratora, dzieciak opiekę psychologiczną. Tylko, że pewnie napiszesz, że to przeszkodzi ci zarabiać miliony. 🙂

   • A to nie wiedziałem, że Skandynawia to zachodnia Europa… A w GB są już zasiłki zmniejszane i jest większa kontrola nad tym. Kurator to tam powinien być od początku jak tatuś z wyroku wrócił… Albo najlepiej od razu powinni to dziecko z tej “rodziny” zabrać. Tak szkoda mi tych pieniędzy, bo psychopatia to choroba dziedziczna i jest nie do wyleczenia. Tacy ludzie powinni zostać jak najszybciej odizolowani od reszty społeczeństwa, a i tak społeczeństwo do końca ich życia musi ich utrzymywać…

   • Nie masz zielonego pojęcia na temat psychologii i nie wiesz, kto z jaką wiedzą i wykształceniem Ci odpisuje. To może mamy jeszcze na tego małego bandziorka chuchac i dmuchać? A ten bandziorek za 3 lata wyjdzie na ulicę i pierwszemu lepszemu człowiekowi wbije nóż w plecy… To są ludzie nie przystosowani do życia w społeczeństwie i od społeczeństwa powinni być odizolowani, bo są dla niego groźni i niebezpieczni.

   • Zainteresowany! Kuratora i psychologa na psychopatę??? Weź ty człowieku walnij się w łeb. Tu psychiatra jest potrzebny i izolatka!

  • Zainteresowany-trzeźwa i logiczna ocena ocena sytuacji. Z debilami nie dyskutuj-mają przewagę liczebną.

   • Faktycznie tych debili z patoli z otwocka tyle sie napleniło, że mają przewagę liczebną. Pisać i czytać dobrze nie potrafią, ale dzieci po pijaku robić to jak najbardziej. Później wychodzi coś takiego. Albo nogi rozkładać kilku naraz, a później nie wiadomo, który to ojciec…

 8. Najlepszeym przykladem ktory utrzymuje tradycje patologiczne jest cale plemie Witczakow.

 9. Nie mieszkam już w drewniaku i nie jest mi szkoda. Nikt u mnie nie miał konfliktów z prawem. Chciałam tylko zaznaczyć że normalni ludzie też mieszkają w drewniaku tylko są trochę biedniejsi. A to nie upoważnia nikogo żeby nazywać ich patologia.

  • Ale widzisz, jednak Tobie udało się stamtąd wyrwać, szanuję za to i życzę powodzenia. Wyprowadziłaś się, bo do tego dążylas. Oczywiście, są rodziny biedniejsze i im zajmie to trochę więcej czasu, ale ciężko będą na to pracować, a nie siedzieć w chałupie na dupie, czekać az państwo da i udawać, że wszystko jest w porządku. Mieszkałaś to wiesz, co za element tam jest. Ty jesteś tylko wyjątkiem od reguły.

 10. To że mieszkają w drewniaku o niczym nie świadczy. Ja mieszkałam w drewniaku 20 lat i to oznacza że jestem patolem? Nie sądzę bo mam teraz własną rodzinę i nie pije i nikt z mojej rodziny nie siedział w więzieniu. To chodzi o wychowanie dzieci.

  • szkoda że masz na tyle ambicji żeby zamiast korzystać z tego, co daje państwo sama czegoś własnymi rękoma nie zbudujesz…

  • I taki jest Twój kaprys, że mieszkasz wśród patologii? Mogłabyś wśród normalnych ludzi, tylko Ty masz taką chimere, że wbrew wszystkiemu tam Ci się podoba? Każdy normalny człowiek ucieka stamtąd, jak tylko nadarzy się okazja. Ale żeby okazja się nadarzyła trzeba iść do normalnej pracy i to tyczy się i kobiet i mężczyzn. Poza tym nie trzeba pić, żeby palma odbijała… Dopalaczami można się najeść np…

  • To, że nie siedział w więzieniu nie znaczy, że nie miał konfliktów z prawem. To o niczym nie świadczy. A jak się z drewniaka wyprowadzalas to ci pewnie bardzo szkoda było 😉

 11. To jest nie prawda co ludzie wygadują o naszej dzielnicy.
  Kto nie był ten nie wie.

  Argumenty że dzieci som tylko po 500+ som nie trafne.

  To rze wam sie nie podoba nasze szczecie nie msuicie wchodzic w nasze sprawy!!!

  • “som” i nic do dodania właściwie 😉

  • To jest dzielnica? Hehe nie mogę ze śmiechu 🙂 Wasze patologicznie rozumiane szczęście jest oparte na nieszczęściu innych. Zerujecie na ludziach, którzy uczciwie płacą podatki, notorycznie oczekujecie pomocy państwa w każdym zakresie, do tego w grę wchodzi bandytyzm, złodziejstwo, haracze. I nieważne czy na wolności czy w pierdlu, non stop trzeba was utrzymywać. Wiec nie wyjeżdżaj tutaj ze swoim “szczęściem”.

 12. ofiara mafii łowickiej

  Dzieci nie są własnością rodziców !!! Jest to trudne i bolesne, ale w takich przypadkach /skorumpowaniach też/ należy odizolować te już zdemoralizowane dzieci od Tych “rodziców”. Im szybciej tym lepiej – dla dobra wszystkich.

  • Polecam komentarze pod postami gwiazdeczek z tych drewniaków. Ojciec po kilku wyrokach sam biegał z nożem, matce też daleko do normalności, ale patola broni patologie! Przecież ten dzieciak musiał mieć w domu niezłe bagno skoro w wieku 10 lat sięga po nóż! Niech może gwiazdki z drewniaków lepiej się zajmą swoimi dzieciakami i poszukają im ojców!

   • One to szukają potencjalnych ojców kolejnych dzieci, póki 500+ jest. A że żaden normalny chłopak tego dziadostwa nie weźmie, to się w pary z bandytami, złodziejami i chorymi psychicznie biorą… A później wychodzą takie dzieci, co nożem kolegę z piaskownicy potną, bo im łopatkę albo foremkę zabrał…

   • Gwiazdeczki hehe niech najpierw domyją brud spod tych sztucznych paznokci…

   • Piotrek dokładnie! Niestety hybrydy za kilka dyszek nigdy z nich nie zrobią kobiet na poziomie. Teraz kółeczko wzajemnej adoracji kiełkuje wyśmienicie, niech się ta patola mnoży między sobą najlepiej, i niech się trzyma od normalnych ludzi z daleka.

   • No te gwiazdeczki tez sa dobre.. Otwockowe Nastoletnie Mamusie browar kiep i wozek i oczywiscie ojciec dziecka NN.

   • Ojciec nn albo w więzieniu siedzi…

 13. Poniekąd racje co niektóre osoby maja.
  Ojciec …
  A czy jest ktoś kto o matce wspomniał? Gdzie była ona? Czemu pozwoliła by wrócił do rodziny, po odsiadce za swoje czyny?
  Dla mnie normalna nie jest.
  A winnym jest jedynie ośrodek, który ich wspomagał. MOPS czy gops czy bóg wie tam co. Bo zamiast dawać matce mogli dzieci zabrać. Zainwestować w terapie itp itd. No ale nie….po co

  • Mogli zabrać dzieci albo dać matce ultimatum, że albo odchodzi od psychopaty albo faktycznie dzieci zabiorą.

  • I ta kobieta i ten mężczyzna to patologia. Która normalna wzięłaby takie byle co, kryminalistę z chorobą psychiczną? Tylko patola z jakimiś problemami zaburzenia osobowości lub innymi tego typu. Ja to nawet nie chciałabym na to splunąć, a co dopiero mieć ich za sąsiadów lub rodzinę…

   • Ja na miejscu tej kobiety to byłbym się położyć do łóżka, bo nie wiadomo, co takiemu odbije i czy przez noc nie zaszlachtuje wszystkich w domu nożem.

 14. Przestańcie bredzić. To dziecko ma 10 lat, więc WTEDY JESZCZE NIE BYŁO PIĘĆŚET PLUS!!!

  • 500+ to tylko nowy element “sposobu” na życie takich ludzi. Patola była i jest i pewnie będzie i nieważne, czy jest ten zasiłek czy nie. Ale niestety w dużej mierze 500+ jest odpowiedzialne za mnożenie tej patologii. Różnica jest taka, że teraz tym degeneratom nie “opłaca” się dzieci na śmietniku zostawiać, bo 1000 kociniakowego wpadnie i do 18-stki 500, co miesiąc. A to, że to dziecko ma 10 lat nie znaczy, że rodzina to nie patologia i małych dzieci ta kobita z psychopatą nie zrobi…

  • Kastrowac tych bandytów i patoli, żeby to się nie rozmnażało, bo ich czy na wolności czy za kratami, to i tak utrzymywać trzeba…

 15. Przestańcie w każdym temacie bredzić o 500 +. To dziecko ma 10 lat, więc WTEDY JESZCZE NIE BYŁO 500 PLUS!!!

 16. Dajcie spokój z tym 500 plus. To dziecko ma 10 lat, więc WTEDY JESZCZE NIE BYŁO 500 PLUS!!!

  • Jedź i zobacz, co to za “państwo” tan mieszka… Same k…y i złodzieje albo psychopaci ze swoimi uzależnionymi od siebie kobitami…

 17. Otwock to stan umysłu.

 18. ofiara mafii łowickiej

  I tak to sie właśnie konczy. Tragedia. A co wyrośnie z dzieci, które za zgodą skorumpowanych rodziców śledzą, nękają mafijną ofiarę? Powstała nawet mała mafia – tak się sami nazywają – i wykrzykują(!), ze wkrótce będą wyrzynać jaja etc.etc. O, ZGROZO!. Oni nawet na rowerach patrolują osiedle i okolice – na czyje polecenie?! reasumujac: to wina dzieci czy skorumpowanych rodziców?!

 19. Tylko uważaj, żebyś ty tez nie wypierdzielil w kosmos, jak będą wysadzać, a ty akurat będziesz z usług jakiejś dziwki korzystał… The billu

 20. Cd. I nie wierzę, że ktoś z własnej woli, mając inne możliwości, mieszkałby w takich drewniakach, gdzie nawet często wody bieżącej nie ma. Kto może i ma trochę oleju w głowie szybko stamtąd ucieka, bo się sam wstydzi…

 21. Fakty są takie, dziecko sięgnęło po nóż na inne dziecko, ojciec recydywista i zabójca, znany z tego, że właśnie nożem wojował i to nie raz. Mieszkają w drewniaku. Czy to są normalni członkowie społeczeństwa? Nie odwracajcie teraz kota ogonem, że to nie ma nic wspólnego. Owszem ma i to bardzo dużo, bo normalni przyzwoici ludzie idą do normalnej przyzwoitej pracy, nie robią dzieci na potęgę, dzięki czemu i matka może iść do pracy, a dzięki temu stać ich wynająć normalne mieszkanie i je utrzymać, nawet jeśli nie stać ich na kupno to nikt z wynajętego ich nie wyrzuci. Cdn…

 22. Słuchajcie ludzie..kto jest z okolicy ten wie co za towarzystwo tam mieszka. Wiecznie pijani na zasiłkach 500plus to sposob na zycie a niektore dziewczyny nawet 18 lat nie skonczyły a juz wozek pchają…każde dziecko z innym ojcem a niektórych to z wróżką szukać. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Patologia i tyle.
  A 500+ wydawane bez zadnych warunków nie pomaga tylko pogarsza jeszcze patologie i rosną nam kolejne pokolenia co do pracy nie pojda bo sie nie oplaca

 23. SAME ,,PATUSY” TYLKO KAMILA CHOWANA W PAŁACU NOTTINGHAM!!! COŚ NIEBYWALEGO!

  • Czy gdyby nie było tam takiego zdarzenia to byłby w ogóle taki temat poruszany? A ze przy okazji mieszkają gdzie mieszkają i im tam dobrze to już nie nasza wina… Kto komuś takiemu co psa zadźgał albo człowieka zabił wynajmie mieszkanie? Nikt normalny, bo nikt normalny nie chce mieć z tymi ludźmi nic do czynienia. Taka jest prawda, dlatego właśnie takiej patologii zostaje tylko takie miejsce do wynajęcia.

 24. Droga Kamilo myślę że to co piszesz najlepiej pokazuje kto jest tu prawdziwym patusem jak Ty ich nazywasz, myślę że to Ty powinnaś wrucić tam skąd przyszłaś i jeszcze raz dorosnąć, może następnym razem twój mózg rozwinie się prawidłowo, spróbuj czsami pomyśleć to naprawdę nie boli i nie mierz wszystkich swoją miarką.

  • widzę że prawda w oczy kole…

  • A Ty powinieneś wrócić do podstawówki na lekcje j. polskiego, szczególnie, gdy omawiana jest ortografia…

  • Czyli twoim zdaniem patusem nie jest człowiek z wielokrotnymi wyrokami, który nożem zadźgał psa i zabił człowieka, a jego 10-letni syn ugodził nożem 5-letniego kolegę z piaskownicy? To wg ciebie normalne zachowanie tak jak powiedzenie “dzień dobry” sąsiadowi?

 25. Nie piszcie bzdur..czy to ważne kto gdzie mieszka?ważne jakim jest człowiekiem…znam takich gdzie mieszkają na salonach, rodzice z pracy do pracy zeby dziecko wszystko miało a pozniej za kilka poprawczak i więzieniem bo rodzice nie mieli kontroli nad dzieckiem pracujac po 12 godzin.

 26. Nie piszcie bzdur bo karta się odwraca…

  • A jakie to bzdury? Ojciec recydywa, zadźgał psa, zabił człowieka, w więzieniu siedział… Jaki przykład dawał dziecku? Tak, że nożem sprawy się załatwia… I to nie są bzdury. A co do odwróconej karty? To raczej właśnie jemu się odwróciła za całe zło, które wyrządził – ciężko chory teraz podobno. Tacy ludzie powinni być kastrowani i nie powinni mieć dzieci, bo prawdopodobnie gen psychopaty dzieci w spadku dostają i są później zmorą normalnego społeczeństwa. A jak widać na przykładzie teraz to już w podstawówce się zaczyna…

 27. Wątpię aby to była – raczej Psychopatia. Śledczy powinni sprawdzić czy aby wcześniej nie zabijał małych zwierząt. Jeżeli tak, to niedługo będzie miał potrzebę zabijać większe. A potem człowieka. Jest to rzeczywiście choroba jak tutaj piszą niektórzy. Jedynym, lekarstwem na razie to całodobowa izolacja.

 28. Ktoś musi się zająć tą patologią teraz nóż co będzie potem 🙁 niech dadzą 1000+ to se te drewnioki obłożą styropianem

 29. Ale trzeba mieć w głowie nasrane żeby tłumaczyć taki chorobą… Prawda jest taka że normalne rodziny ram nie mieszają.

 30. A czy wzieliscie pod uwage ze to dziecko jest chore zaraz patole i jechac po ridzinie bo 500 + dlaczego w oczy kluje Was 500+ czy nasze dzieci maja za duzo? Skonczcie bzdurne komentarze

  • To skoro dziecko chore i choroba powodowała takie zachowania to gdzie w tamtym momencie byli rodzice?? My mamy brać to pod uwagę, a rodzice to już nie muszą???

  • Pierdu pierdu

   A ten tekst o chorobie to pomysł adwokata rodziców czy fakt? Bo coś mi tu nie gra…

  • Nie kluje w oczy samo 500+ tylko to, na co te pieniądze są wydawane, czy faktycznie na dzieci czy na alkohol czy np. cała rodzina się z tego utrzymuje, bo nierobom nie opłaca się żadna robota…

  • I co ze chore? To ma wyjść na ulice i ci nóż w plecy włożyć bo jest chore? Ciekawe czy taki tolerancyjny bys byl jakby to twojemu dziecku tak zrobił albo tobie?

 31. Przykład po tatusiu, co też nożem wojował, nic dziwnego

 32. Dopiero ma 10lat,a co bedzie jak skonczy 18?Strach spotkac bedzie takiego typa na swojej drodze!

 33. A Wy uważacie, że to dziecko nie jest z patologicznej rodziny? Na 99% ten dzieciak widział, jak jego ojciec próbuje siłą, a może właśnie tym nożem “rozwiązywać” problemy. Boże, czemu życie jest tak niesprawiedliwe i ci, co nie powinni mieć dzieci, to je mają, a ci, co nadają się na rodziców i bardzo chcą mieć, to ich często nie mają 🙁

 34. “Patologia 500+” to określenie rodziców z nizin społecznych, utrzymujących się z zasiłku 500+…

 35. Ojejku jejku, ale się oburzyły patusy. Niestety, możecie sobie zaprzeczać ile chcecie ale w tamtym miejscu nie mieszka nikt normalny. Uderzyłam w stół, a nożyce się odezwały. Wracajcie do swoich slumsów.

 36. Nie wiem co ma do rzeczy mieszkanie w drewniaku, ja też mieszkałem w takim budynku i jakoś nigdy nie miałem do czynienia z prawem tak jak wielu moich kolegów z którymi się wychowałem, a to że Otwock to co, wszyscy tacy sami? znam wielu takich co to niby z dobrych domów, a z jednego pierdla do drugiego wychodą i wracają, sprawy sądowe jedna za drugą, myślę Kmila że trochę swoim komentarzem przegiełaś, nie obrażaj ludzi bo nawet ich nie znasz bo szybko może to do Ciebie wrócić, nie myl pojęć, nie od budynku czy od miejsca, ulicy czy dzielnicy to zależy, ale od człowieka, nieważne gdzie mieszka.

  • Oczywiście i na szczęście są wyjątki od tej reguły, ale niestety w dużej mierze to jednak patologia tam mieszka i chylę czoła przed ludźmi, którzy mimo bardzo niesprzyjających warunków czy złego przykładu w domu wyrosli na porządnych ludzi.

  • No właśnie – mieszkaŁEŚ. Normalni ludzie jak najszybciej chcą się z tego wyrwać a patologia z pokolenia na pokolenie mieszka w slamsach, nie robi, zyje na koszt podatników albo ludzi z ktorych ściąga haracz, robi dzieci bez zastanowienia, chla w najlepsze, a później bije kobiety i te dzieci…

  • A ci z normalnych domów dźgają psa i człowieka nożem?

 37. DO KAMILA-TY SAMA JESTEŚ PATOLOGIA. JAK BYŚ GŁOWĄ MYŚLAŁA TO BZDUR BYŚ NIE WYPISYWAŁA !!!

  • A Ty jakbyś umiał pisać na klawiaturze to byś tego capslocka wyłączył, ale jak widać “sano się włączyło, może samo się wyłączy” 😉

 38. Do ANONIM… Jak zapewne wiesz większość ludzi mających więcej niż jedno dziecko ma 500+ Ty pewnie też masz lub w przyszłości będziesz mieć więc zaliczysz grono PATOLI

 39. Jak to skomentować prosto rośnie następny bandziorów już teraz sąd powinien reagować bo to nie jest normalne zachowanie!!!!!! Ukarać dzieciaka i rodziców

 40. A co ma do tego 500+ludzie nie mylcie pojęć

 41. Otwock i wszystko jasne. Tam zawsze mieszkała patoligia.

 42. Patologia 500+

 43. Drewniaki zawsze miały specyficznych lokatorów ale widac nastepne pokolenie zaczyna bandziorke wczesniej niz rodzice

 44. Narybek rośnie…

 45. Więcej czasu przed komputerem niech spędza będzie miał większą fantazje.

 46. O matko 🙁 nawet nie wiem jak to skomentować 🙁

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.