Muzyczne kompozycje o charakterze patriotycznym usłyszymy w najbliższy piątek, 27 września, w Miejskim Ośrodku Kultury w Głownie. Gościem placówki będzie poeta i kompozytor Lech Makowiecki, któremu towarzyszyć będzie zespół Zayazd.

Piątkowy koncert nawiązywać będzie do cyklu “Niepodległa” organizowanego z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Grupa na czele z Lechem Makowieckim zaprezentuje się publiczności w repertuarze patriotycznym. W trakcie wydarzenia wybrzmią utwory z albumu “Niepodległa”. Nie zabraknie również kompozycji wpadających w ucho, w tym nastrojowych ballad.


– Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy na to muzyczne spotkanie. Będzie to wartościowy koncert – przekonuje Urszula Zawadzka, dyrektor MOK-u.

Scena głowieńskiego MOK-u przeciągnęła już wielu artystów. Na jej deskach występowała m.in. wokalistka i kompozytorka Emilia Kudra.

Początek wydarzenia o godzinie 19.00 w sali widowiskowej głowieńskiego MOK-u. Wstęp wolny.

11 komentarzy

 1. należało przyjść i posłuchać tego bardzo fajnego koncertu o m.in. katyniu, żołnierzach wyklętych itp. zamiast rozprawiać o wyższości jednej nad drugą ideologią, co by nie powiedzieć dla każdego Polaka nasza ojczyzna powinna być najważniejsza, bo w niej żyjemy, tu i teraz jesteśmy, w każdym razie publiczność była zadowolona.

 2. Władysław Marciniak

  Bo, niestety, Panie Lewak, poczucie honoru i społeczny ostratyzm wobec osób które zachowuja się niemoralnie, żle, podle a nawet swoim zachowaniem wyczerpują znamiona przestępstw z kodeksu karnego nie istnieje. Są to wartości ktore przeszły juz w Polsce w zapomnienie. Pal diabli gdy dotyczy to mas – lud zawsze, już od czasów rzymskich wołał tylko ” chleba i igrzysk” ale gdzie do cholery sa elity. Mamy obecnie “erę skundlenia” a rządzą nami nie elity a “elyty”.

  • Warto zerknąć w pełny tekst. Ta jedna zwrotka może być faktycznie uważana za kontrowersyjną w szkole ale nie widzę najmniejszego problemu w prezentowaniu jej na wieczorze autorskim. Inaczej byłaby to już cenzura.
   https://spiewnik.wywrota.pl/lech-makowiecki/rok-966/chwyty-tekst

  • Niestety Panie Zainteresowany w tym dzikim kraju można ubliżać wszystkim którzy nie są za ideologią pis i pseudokościoła katolickiego.Ale jeśli Pan odważy się choć wspomnieć o tej pisokatopatologii to jesteś Pan:zdrajcą naodu, lewacką mendą,genderowym lewakiem i debilem lgbt itp.

   • To dość zabawne. Dwie osoby się ze sobą zgadzają, jedna chce ograniczać czyjąś wolność, a druga narzeka, że jej wolność jest ograniczana choć jednocześnie pisze bzdury co jej palce na klawiaturę przyniosą.

   • Zainteresowany

    KPW – jak sądzę to rzekome ograniczenie wolności do obrażania innych ludzi przez ultraprawicowych grafomanów, to sugestia pod moim adresem, tak?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.