520 metrów bieżących liczy odnowiony odcinek chodnika przy ul. Targowej w Głownie. Dziś, 21 lutego, dokonano odbioru powiatowej inwestycji.

W ramach remontu położono m.in. betonową kostkę brukową wzdłuż chodnika, a także wykonano zjazdy do okolicznych posesji. Dziś bez problemów dokonano odbioru inwestycji, bowiem jej realizacja nie wzbudziła żadnych wątpliwości i zastrzeżeń.

Koszt robót to ponad 412 tysięcy złotych. Prace wykonała firma „Kal-Bruk” z Gałkówka-Parceli.

Obecny podczas spotkania członek Zarządu Powiatu Zgierskiego, Wojciech Brzeski, podkreślił, że jest to kolejny etap, prowadzonych wcześniej na terenie naszego miasta inwestycji powiatowych przy ulicach: Swobodzie, Zgierskiej, Łowickiej, a wreszcie Targowej. Zapowiedział także kontynuację tych działań na dalszym odcinku ukończonego ostatnio chodnika – tym razem od ul. Żeromskiego. Chodzi o trakt o długości ok. 600 metrów.

4 komentarze

  1. Trefne śmietniska to specjalność p. Wojciecha

  2. Szkoda, że ten sam członek Zarządu Powiatu Zgierskiego, Wojciech Brzeski jako osoba odpowiedzialna za Wydziału Budownictwa i Ochrony Środowiska wydał pozwolenie na śmietnisko w centrum miasta ! Chodzi o teren dawnego kruszywa przy ul. Kopernika. Dziękujemy Panie Wojciechu i nie zapomnimy przy wyborach!!

  3. dawno powinien byc i to do końca miasta GŁOWNO

  4. Ten chodnik powinien być już dawno zrobiony i przynajmniej do samej granicy miasta, lecz gdyby był przedłużony aż do Lubiankowa z pewnością był by często wykorzystywany przez lokalnych mieszkańców którzy nawet nie mylą o spacerze na tej bardzo niebezpiecznej dla pieszych drodze