W niedzielę 4 listopada w godzinach południowych w jednym z miejsc noclegowych w Głownie, zmieszkiwanych przez pracowników z Ukrainy, stwierdzono śmierć 24-letniej kobiety.

O zgonie obywatelki Ukrainy policję powiadomiła załoga pogotowia ratunkowego, wezwanego na miejsce przez zaniepokojoną współlokatorkę kobiety, również Ukrainkę. Policjanci udali się na miejsce, gdzie pod nadzorem prokuratora przeprowadzili zarówno oględziny zwłok, jak i lokalu, w którym się znajdowały. Jakkolwiek lekarz wstępnie nie wykluczył udziału osób trzecich w śmierci 24-latki, to stan zwłok nie wskazywał, by kobieta padła ofiarą przestępstwa.

Ciało denatki zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Jak poinformowała nas oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu Magdalena Nowacka, Komistariat Policji w Głownie prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zgierzu śledztwo mające na celu ustalenie przyczyn zgonu.

20 komentarzy

 1. Kur*ancka mam dosc tych ukraincow, niech spadaja do siebie, a nie potem afery.

 2. A czasami przyczyną nie był alkohol , Niedziela wszystko pasuje .Praca po 12 godzin w sobotę pół litra za dużo i organizm nie wytrzymał . Szkoda dziewczyny czekamy na rozwikłanie tej sprawy

 3. A dziewczyna przyjechała tutaj zarobić na suknie ślubną.. ;(

 4. Przykre ale codziennie widzę jak oni mają biednie,parówki,kasza praca po 12godz w magazynach + gdzie się tylko da. Nic się nie dziwić,że organizm odmawia posłuszeństwa … Sam pracowałem 12 godzin tzn 14 (dojazdy) i coś z tym trzeba zrobić…

  • Racja. Wyzyskują ich bezkarnie.

  • biednie z wyboru, skoro 2/3 hajsow wysylaja rodzinie na ukrainie. cos za cos, i tak zarabiaja wiecej niz u siebie, wiec mogliby nie byc tutaj juz takimi chytrusami. sorka, polak tez najnizsza krajowa ma mala i jakos sobie nic nie odmawia. dla nich ta nasz najnizsza to wciaz kokosy. a jak za malo niech leca do niemcow w euro zarbiac. mi ich nie szkoda.

   • Robią podobnie jak Polacy na wyspach. Ochłoń Ireno.

   • Zarabiają więcej niż Polacy tzn maja większe stawki godzinowe plus dodatek za to że mieszkają i pracują u nas, dla osoby która kwateruje ich u siebie. A komu państwo nasze da dodatek za to że ma w domu pracujące już dziecko? Niesprawiedliwość w pomaganiu plus roszczeniowy stosunek Ukraińców plus w większości ich lenistwo że nie zrobią czegoś bo maszyna gdzie a Polak musi zniechęca do tej nacji. Strach wyjść z domu po zmroku w okolicach ich przebywania gdyż już w dzień ludzi zaczepiaja.

 5. Szkoda dziewczyny, przyjechała zarabiać na życie i tak je bezsensownie straciła.

 6. Pracowała w Strykowie podobno, ale w dwóch miejscach. Czyli zapewne dziennie od 12 do 16 godzin. Przespać się chwilę, zjeść coś niewartościowego i od groma pracy. Nikt na dłuższą metę nie wytrzyma takiego trybu życia. Smutna sprawa.

 7. Jestem za ! aby ukrainka była dymana przez jednego a nie przez trzech czy więcej na raz aby dochodziło aż do zgonu !

 8. Przyjeżdżają pracować czasami ponad siły. Tak jak my w Anglii.