Dziś maturzyści piszą egzamin z matematyki. Przed jego rozpoczęciem zajrzęliśmy do Publicznego Katolickiego LO im. Jana Pawła II w Głownie. 

Maturzyści z KLO w Głownie. Fot. EWR

Tegoroczni absolwenci dwóch klas maturalnych  spotkali się przed egzaminem w świetlicy. Większość ubrała się na tę okoliczność w marynarki od szkolnych mundurków, które były ich znakiem rozpoznawczym przez ostatnie lata.   

Maturzyści przyznali, że przed potyczkami z Królową Nauk towarzyszył im stres, ale nastroje mieli raczej dobre. Poniedziałkowy egzamin z języka polskiego w zgodnej opinii zdajacych “nie był taki zły”, jak możnaby przypuszczać, a jako najbardziej wymagające wymienili oni teksty do czytania ze zrozumieniem, zwłaszcza tekst dot. powieści historycznej. Za dość przyjemny uznano temat rozprawki – “Czym dla człowieka może być wolność?”. 

W “Katoliku” przygotowanie do matur i ostatnie dni nauki w klasach trzecich przebiegały normalnie. W szkole nie było strajku, lekcje odbywały się ustalonym trybem. Tutaj najwięcej osób wybrało rozszerzenie z języka angielskiego, polskiego, sporo też z chemii.

W KLO egzamin rozpoczął się bez przeszkód, choć i dziś na terenie Głowna 2 szkoły odebrały e-maile o ładunkach wybuchowych i były kontrolowane przez policję.  

 

 

6 komentarzy

  1. Anonim odwal sie bez mózgu

  2. To są piękne i mądre dziewczyny zazdrośnico!

  3. Co To za idiotka?? Trzecia od prawej buty na dyskotekę, druga kobyła od lewej z długimi klakami babciną kieckę z tiulu… bosssze gdzie to to ma mózg.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.