Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 1 października zorganizował w Głownie spotkanie, na którym przedstawił swoich kandydatów do Sejmiku Województwa Łódzkiego i Rady Powiatu Zgierskiego.

Zaraz po nim, w tym samym miejscu, a więc w sali Miodowego Domu, odbyło się spotkanie wyborcze KWW Grzegorza Janeczka, na którym przedstawił on, jako kandydat na burmistrza Głowna swój program oraz kandydatów na radnych z tego komitetu.

Na spotkanie komitetu Koalicji Obywatelskiej z politycznym wsparciem przybył poseł na Sejm RP Artur Dunin (PO).

KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska w wyborach do sejmiku wystawia trzy kandydatki: Ilonę Rafalską (PO), Iwonę Lewandowską (Nowoczesna) oraz Edytę Strumian (PO).

Kandydatki komitetu koalicyjnego do sejmiku. Fot. EWR

W wyborach do Rady Powiatu Zgierskiego komitet koalicyjny wystawia w Głownie pięciu kandydatów: prowadzącego spotkanie 1 października Andrzeja Woźniaka (PO), Zofię Ogórek (PO), Władysława Marciniaka (Nowoczesna), Dorotę Kozłowską (PO) oraz Grzegorza Urbanika (PO).

Kandydaci do Rady Powiatu Zgierskiego. Fot. EWR

KWW Grzegorza Janeczka wystawia go jako kandydata na burmistrza Głowna, a do Rady Miejskiej, w okręgach od 1 do 15, proponuje kolejno: Michała Miazka, Waldemara Wojciechowskiego, Przemysława Milczarka, Magdalenę Sadowską, Tomasza Lenarta, Grzegorza Orasia, Bożenę Michalską, Jakuba Kowalskiego, Teresę Banaszkiewicz, Małgorzatę Baraniak, Tomasza Rożniatę, Grzegorza Szkupa, Krzysztofa Zielińskiego, Beatę Wszołek-Lewandowską i Marię Furgę.

Fot. EWR
Fot. EWR

 

9 komentarzy

 1. TYLKO P.Janeczek,reszcie dziękujemy.

 2. Anonim : wygrac może nawet szary Kowalski wystarczy że będzie miał dobry pomysł na miasto/gmine/powiat. P.S. a akurat gdzie pracuje i jaka mam wiedzę to raczej nie Twój interes 😉 Pozdrawiam.
  Zniżać się do poziomu takiej konwersacji nie będę 😉

 3. Do makotki twoj poziom wiedzy na temat samorzadow wskazuje na to ze jestes na stazu w um ,bo masz mala wiedze o samorzadach nie wygra nikt bez poparcia I bez pieniedzy taka prawda czy zwylky kowalski moze wygrac raczej slabooo

 4. A może tak ludzie nie przesadzajcie ??? Każdy może startować biedny i bogaty ! Dlaczego w takim razie nie startują Ci najbardziej co krytykuja wladze ? Przecież nikt nikomu nie zabrania startować a jak coś komuś nie pasuje to zamiast się wymadrzac to niech sami startują a nie się buldocza, tak najłatwiej nie mieć pojęcia o samorządzie a krytykować jakby się wszystkie rozumy zjadlo. Ludzie ogarnijcie się.

 5. No co no mało im kasy to se startują. Pozerstwo – tylko na forsę lecą i chcą porządzić , tylko że u nas to ciemna masa nie ludzie.

  • Twój komentarz świadczy o tym że ty do takiej ciemnej masy należysz bo ci ludzie akurat mają wykształcenie wyższe i większą wiedzę i iloraz inteligenci niż ty Cybulinda.

 6. może pielęgniarką ?

 7. Stop nauczycielom u wladzy od dawien rzadza nami pedagodzy…1 pan godziszewski,2 pan brzeski 3 pan janeczek 4I aktualnie pelniacy obowiazki pan baleja dajmy szanse jakiejs innej grupie zawodowej..

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.