– Dziś cieszymy się, że możemy spędzać czas wspólnie, ale w pierwszym miesiącu nie wiedzieliśmy kogo mamy najpierw pocieszać i przytulać: dzieci czy rodziców – powiedziała dyrektor Miejskiego Żłobka w Głownie, Edyta Strumian, podczas odbywającego się dziś (31 maja) w placówce Dnia Dziecka.

Z okazji swojego święta dzieci brały udział w zabawach z animatorem oraz pokazie tanecznym.  Jak na dzień dziecka przystało nie zabrakło również prezentów w postaci zabawek, baniek mydlanych i kolorowych balonów, które mali podopieczni żłobka otrzymali od przybyłych na uroczystość gości.

– Cieszymy się, że znów możemy korzystać w naszym mieście ze żłobka, którego nie było od 1998 roku. Chcemy dostrzegać potrzeby mieszkańców i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy pamiętają o wartościach i pragną połączyć życie zawodowe oraz rodzinne – powiedział burmistrz Grzegorz Janeczek.

Dzisiejsze spotkanie było jednocześnie okazją do podsumowania pierwszego okresu pracy żłobka, który działa od 30 stycznia br.

Obecnie pod opieką placówki pozostaje 32 dzieci.

 

1 komentarz

  1. kupatwejstarej

    ja jebe te dzieciory i tak nic nie kumają