W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz potencjalnym zagrożeniem związanym z pojawieniem się koronawirusa w naszym kraju przełożeniu uległ termin Festiwalu Kolej na Kobiety, który w najbliższy weekend miał odbyć się w Głownie.

– W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców oraz zaproszonych gości, po licznych rozmowach Gminy Miasta Głowno z organizatorami, została podjęta decyzja o przełożeniu 6 edycji Festiwalu “Kolej na Kobiety”, który planowany był w dniach 14-15 marca 2020 roku na inny termin – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Póki co, nowy termin wydarzenia nie jest jeszcze znany.

8 komentarzy

  1. Emerytka nie za stara

    i Ty będziesz stara-/y/ i nie będziesz mieć na prywatne wizyty itp. Uważaj co mówisz bo To wraca jak bumerang. Pozdrawiam.

  2. Tylko byscie lazily po lekarzach,caly czas kolejki w ktorych same kobiety rzekomo chore. Nie stac cie na prywatna wizyte to popros dzieci a nie sie zalisz tutaj. Wstyd,tyle lat masz emerytko a marudzic nie przestajesz

  3. Emerytka nie za stara

    Lepiej zatrudnijcie lekarza ginekologa.kardiologa w naszych przychodniach,,…bo wzadnej przychodni w Głownie nie ma takiego specjalisty,,,,a ginekolog 1 lekarz w przychodni przy szpitalu .Na wizytę czeka sie ok 4 miesiecy.MASAKRA! Totalna porażka!!!!!!!!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.