“Tyle słońca w całym mieście” – pod hasłem zaczerpniętym z tytułu znanego przeboju odbędzie się tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Anny Jantar. Muzyczny konkurs ruszy już jutro, 16 marca, o godzinie 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury.

W wokalnej rywalizacji weźmie udział ponad 80 adeptów śpiewu z całego kraju. Na scenie głowieńskiego MOK-u zobaczymy m.in. reprezentantów z z Lublina, Łodzi, Łowicza, Piekar Śląskich, Chorzowa, Warszawy, Poddębic, Ozorkowa, Zgierza, Turku czy Ostrowca Świętokrzyskiego. Licznie reprezentowane będzie także nasze miasto i okolice. Uczestnicy oceniani będą w czterech kategoriach wiekowych: do lat 11, 12-15 lat, powyżej lat 15 i 50 +.

Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar w 2018 roku

W trakcie wydarzenia usłyszymy największe przeboje niezapomnianej artystki polskiej estrady, m.in.: “Tyle słońca w całym mieście”, “Radość najpiękniejszych lat”, “Żeby szczęśliwym być” czy “Wielka dama tańczy sama”.

XIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Anny Jantar

Dodajmy, że utalentowani młodzi artyści wezmą udział w wokalnej rywalizacji już po raz czternasty. Ogłoszenie wyników nastąpi po przesłuchaniu wszystkich uczestników, czyli według wstępnego planu ok. godziny 18.00.

Wstęp na koncert jest wolny.

Komentowanie nie jest możliwe.