W świetle pierwszych, nieoficjalnych jeszcze wyników wyborów na burmistrza Głowna zdecydowanym faworytem wydaje się Grzegorz Janeczek. Póki co, nie wiadomo czy będzie druga tura.

Grzegorz Janeczek zdobył największe poparcie w większości obwodów, w których wyniki już opublikowano. Kandydat uzyskał łącznie 3565 głosów. Znaczącą, jednak zbyt małą, by dogonić lidera liczbę głosów uzyskał także Wojciech Baleja – łącznie 1501 głosów.

Oto szczegółowe wyniki wyborów na burmistrza:

W OKW nr 1 (SP nr 1) najwięcej głosów zdobył Grzegorz Janeczek – 385. Na Wojciecha Baleję zagłosowały 344 osoby. Zdecydowanie mniej, bo 84 głosy otrzymała Magdalena Szajder. Krzysztof Wawrzyn zdobył z kolei poparcie 81 osób. Najmniej, bo 49 głosów otrzymała Iwona Waśkiewicz.

W OKW nr 2 (SP nr 2) zdecydowaną przewagę nad kontrkandydatami również zdobył Grzegorz Janeczek. Uzyskał on 444 głosy. Nieco mniej, 142 głosy, zdobył Wojciech Baleja. Dalej uplasowali się Krzysztof Wawrzyn z wynikiem 72 głosy, Iwona Waśkiewicz – 44 głosy oraz Magdalena Szajder – 39 głosów.

W OKW nr 3 (Gimnazjum Miejskie) zwyciężył Grzegorz Janeczek. Kandydat uzyskał 418 głosów. Wojciech Baleja zdobył poparcie 203 osób, zaś Krzysztof Wawrzyn 102. Mniej głosów zdobyły Magdalena Szajder – 55 głosów i Iwona Waśkiewicz – 47 głosów.

W OKW nr 4 (Dworska) faworytem jest Grzegorz Janeczek, na którego zagłosowało 381 osób. Wojciech Baleja zdobył poparcie 175 osób, Iwona Waśkiewicz – 103, Krzysztof Wawrzyn – 87, a Magdalena Szajder – 76.

W OKW nr 5 (SP nr 3) Grzegorz Janeczek uzyskał 549 głosów, Wojciech Baleja – 131, Krzysztof Wawrzyn – 98, Magdalena Szajder – 48, a Iwona Waśkiewicz 36.  

W OKW nr 6 (SP nr 2) przewagę nad kontrkandydatami Grzegorz Janeczek zyskał wynikiem 229 głosów. Wojciech Baleja uzyskał poparcie 96 osób. Nieco gorzej wypadli w tym obwodzie inni kandydaci: Krzysztof Wawrzyn otrzymał 52 głosy, Magdalena Szajder – 35 głosów, zaś Iwona Waśkiewicz – 24 głosy.

W OKW nr 7 (ZS nr 1) zdecydowaną większość głosów zdobył Grzegorz Janeczek – 463 głosy. Wojciech Baleja uzyskał 150 głosów, Krzysztof Wawrzyn – 65, Magdalena Szajder – 47, zaś Iwona Waśkiewicz – 26.

W OKW nr 8 (Miejski Ośrodek Kultury w Głownie) najwięcej głosów uzyskał Grzegorz Janeczek – 212 głosów. Wojciech Baleja uzyskał 92 głosy, Iwona Waśkiewicz – 42 głosy, Krzysztof Wawrzyn – 40 głosów, zaś Magdalena Szajder – 24 głosy. 

W OKW nr 9 (Miejskie Przedszkole nr 3) Grzegorz Janeczek uzyskał 248 głosów, Wojciech Baleja – 67, Iwona Waśkiewicz – 37, Magdalena Szajder – 35, a Krzysztof Wawrzyn – 34.

W OKW nr 10 (Szpital Miejski w Głownie). 2 głosy zdobył tam Grzegorz Janeczek, 1 głos – Wojciech Baleja, 1 głos – Magdalena Szajder i 1 głos – Iwona Waśkiewicz. 

W OKW nr 11 (Dom Pomocy Społecznej) nieoficjalnie zwyciężył pracujący tam Krzysztof Wawrzyn. Kandydat zdobył 29 głosów. To jedyne miejsce, gdzie prowadzenie objął ktoś inny niż Grzegorz Janeczek (3 głosy). Na Wojciecha Baleję oddano 3 głosy, zaś na Iwonę Waśkiewicz 1 głos. 

W OKW nr 12 (Medical) nieoficjalnie zwyciężył Grzegorz Janeczek, zdobywając 2 głosy. 1 głos oddano na Wojciecha Baleję.

39 komentarzy

 1. Dlaczego ciągle te same osoby maja mieć wpływ na rzeczywistość? (Janeczek). Niech inni zaproponuja nowe rozwiazania. Wykształcenie to nie wszystko. Sloma nieraz wychodzi i wszystko sie psuje.

 2. Mamy w.miescie przytulisko tak? Powinno dbac o.zwierzęta na osiedlu sikorskiego jest czesto dzwoninone ze pies agresywny boega co atakuje psyy wychodzace na spacery a wy nie raugujecie ale ludziom.do.domow przyjezdzaja rzenada zwykle wtargniecie rozumiem jak sie dzieje krzywda ale wtedy nie reagujecie

 3. Niech pan.naprawde pomaga ludziom a nie tylko w trakcie kampanii bo to jest mydlenie oczu my wiemy jak.jest u.nas w urzedach i jak jestesmy przez was traktowani nie mogacie tylko szkodzicie.

 4. Czyli co panie janeczku ludzie dalej.beda cierpieli przez mops w Głowno. Czy wezmie sie pan za nich ale tak naprawde nie pod stolem z pania polak bo sa tacy ludzie co sa nic nie winni a opieka tobi co chce twierdzac ze maja czas na wszystko a ludzie niektorzy zazwyczai matki ktore przez zadzenie losu maja puste lodowki i mimo prosb nie uzysguja zadnej pomocy od panstwa a idac do mopsu slysza my mamy czas jak dlugo czym nakarmic dziecko jak maz.po wypadku albo z zadzenia losu stracił prace i nie mówię tu o ludziach ktorzy z sami siebie niechca pracowac tylko potrzebujących naprawde .

 5. Chwała zwycięzcom ale i szacunek pokonanym,

 6. Ale przynajmniej wojewoda dostanie pstryczka w nos.

 7. Jeane zydy oszusty pierdolone

 8. Czyli dalej wegetacji troche desek nad zalewem i lin w lesie
  Ludzie nic nie mysla.

 9. Dlatego ludzie powinni przemyslec to co robia… Ja

 10. Ci.ludzie.co zyskuja sa za.janeczkiem ale ci.z.wyzszej polki bo ci biedni nic nie maja. A mops co jego pracownicy brzydko.sie.odzywaja.do ludzi nie pomagaja a jak ludzie ida na rozmowe do burmistrza slysza od niego postaram sie zalatwic a tak naprawde co mops sie.msci i wogole nie pomaga haha ale mamybwladze niby wladA dla ludzi haha chyba na odwrot

 11. Dlatego Janeczek nie nadaje sie na to stanowisko !! Siedzi w kieszeni polakowej !! Wstyd !! Zamiast pomagac robia tylko pod gorke I nie przejmuja sie losem innych ludzi. Patrza tylko na swoja kieszen

 12. Dajcie ludziom mieszkania a nie ukraincom ludzie.z dziecmi nie maja gdzie mieszkac z malymi dziecmi a wy b odslylacie ich dajecie pijakom niewiadomo komu a o matkach nie pamietacie mecza.sie wiaza ledwo koniec z koncem a wy z usmiechem mowicie mieszkan nie ma gdzie ludzie maja mieszkaniem nawet na wynajem brakuje bo burmistrz ukraincow tu wposcil.

  • a to wina wyborców że pani nie ma gdzie mieszkać ze swoimi dziećmi? było sobie trzeba więcej narobić by 500+ dostać i jeszcze mieszkanie za darmo. do roboty się weźta ludzie. kredyt i zapierdzielać na etat a nie płakać w internecie. z du py strony sie karierę zaczynało a teraz lamet.

  • Niezaradni jesteście i tyle. Dzieci potraficie zrobić to i do pracy jesteście zdolni. Dać, dać, wszystko wam dawać. Mieszkańcy mają płacić wam za czynsz? Bo jakoś po zasiłki umiecie latać, a za komunalne długi po kilka tysięcy.

 13. Tak.nalezalo by telewizje sciagnac wtedy moze by sie cos zmienilo ludzie za pieniedzmi czekaja po trzy miesiace pisza chodza do burmistrza a opieka co dla siebie wszystko bierze. Zrobcie cos.dla dzieci pimozcie prace niektorym znalez bo ani pomocy ani pracy nie ma jak praca jest to ukraicow zatrudniacie.

 14. Dokładnie pracownicy mopsu dostaja wszystko na pierwszym miejscu samotne matki i ludzie w ciezkiej.sytuacji.nie dostaja.niczego traktuja ich jak zwierzeta musza sie o wszystko prosic a i tak nic nie maja bo pracownik mopsu muso najpierw wziasc i to za poparciem burmistrza i pani dyrektor. I nie mówię o osobach ktore nie potrzebują które zarabiaja tylko.o tych.naprawde potrzebujacaych. Co maja prpblemy zyciowe dzieci chore. Nikogo to nie interesuje byle dla siebie wzieli nawet jak skargi sie zglasza do burmistrza wszystko tuszuja a jeszcze po zlosci opieka robi i przeciaga.

 15. Dokladnie. Mops bedzie zadowolony, pomimo tego ze nie korzystam z mopsu , bede starala sie aby ludzie dostawali wszystkie swiadczenia na czas.

 16. Pomoc spoleczna bedzie.zadowolnona bo pan janeczek popiera pania polak ludzia zabieraja.nie pomagaja tylko do swojej kieszeni wszystko.

 17. Ci wszyscy ludzie co glosowali na Janeczka, to sami siebie krzywdza. Miasto na pokaz , nic nie robi I nic nie pomaga. Jedna wielka zenada… tylko liczy pieniazki zeby sie zgadzaly….

 18. wygląda na to, że zdaniem 53.3% głosujących nie warto było czekać do drugiej tury
  gratulacje dla nowego-starego burmistrza

 19. … to sa jedyne prawdziwe wybory … tylko tu głosuje się na kogooś kogo sie zna i można mieć z nim bezposredni kontakt… głowno wybrało bezdyskusyjnie… kto uważa głowinian za poraszkę ten niech spada do strykowa lub dalej…pozdro

 20. Mieszkańcy Łowicza gratulują mieszkańcom Głowna

 21. No to ciąg dalszy “wspaniałych” pomysłów typu park linowy, elektryczne autobusy, zaczęte i nie skończone ulice. Dramat.

 22. Pisiory, słuchajcie teraz: Janeczek wygrywaaaa wyboryyy a Wy robicie w pory! I teraz wam my pokażemy 🙂

 23. NIe jestem za pisem, ale to jest dramat.

 24. No i co pisiory??? Wasze wstrętne zagrywki poniżej pasa guzik nas teraz interesują :))))

  • Sz.P. Janeczek pokazał, że mieszkańcy Głowna są po jego stronie i udowodnił wojewodzie że tak łatwo się go nie pozbędą.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.