Takie pytanie stawiają od ubiegłego tygodnia mieszkańcy Głowna widząc zakończoną już budowę nowej ulicy za parkiem im. Armii Krajowej w centrum, wciąż jeszcze zagrodzonej i zamkniętej dla ruchu.

Ulica Wąska. Fot. EWR

Jak dowiedzieliśmy się w urzędzie miejskim, formalnie do 14 czerwca Wąska jest jeszcze placem budowy.

Wczoraj, 12 czerwca, odbył się odbiór oświetlenia przez PGE, a jutro – 14 czerwca – urząd spodziewa się informacji od wykonawcy, czyli firmy Marbudex ze Skierniewic, o zakończeniu prac i wniosku o odbiór końcowy całej inwestycji.

Zamawiający będzie miał 7 dni na wyznaczenie terminu odbioru, wstępnie można spodziewać się, że będzie to początek przyszłego tygodnia. Jak tyko procedura odbiorowa pomyślnie dobiegnie końca, droga i parking przy niej mają być udostępnione kierującym.

Ulica Wąska. Fot. EWR

 

3 komentarze

  1. Mirku
    Gdybyś przyjrzał się uważniej oraz zobaczył jakie znaki są tam zastosowane, wiedziałbyś że tam będzie parkowanie skośne. Problemów przy wysiadaniu nie będzie 🙂

  2. Beznadziejna jest ta metalowa rampa. W reprezentacyjnym centrum miasta postawiono rampę metalową jak na autostradzie lub drodze szybkiego ruchu. Teraz może ładnie się świeci w słońcu ale pewnie po jakimś czasie zmatowieje, zostanie pomazana i poklejona przez jakiś wandali i będzie tylko szpecić centrum miasta. Nie wieżę, że nie dało się tego zastąpić jakimś bardziej estetycznym rozwiązaniem konstrukcyjnym.

  3. Ludzie widzę małą niedoróbkę w tym projekcie.
    Weźmy pod uwagę , że wysiadacie z auta po zaparkowaniu od strony barierki i co się okazuje musicie iść po drodze żeby się z tego cuda wydostać.
    A nikt nie pomyślał o chodniku przy barierce i wtedy byłoby ok.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.