Kandydatka na burmistrza Głowna Magdalena Szajder na wczorajszej konwencji swojego komitetu przedstawiła kandydatów na radnych i program, z jakim cała drużyna idzie do wyborów.

Magdalena Szajder. Fot. EWR

Konwencja odbyła się w sali “U Rejenta” i – jakkolwiek była wydarzeniem na zaproszenia – w gronie licznie przybyłych gości dostrzegliśmy kandydatów na radnych miejskich z innego KWW…

Spotkanie otworzyła osobiście kandydatka na burmistrza Magdalena Szajder, która po kilku słowach wstępu zapraszała na środek kandydatów swojego KWW na radnych Rady Miejskiej w Głownie w poszczególnych okręgach:
1.Jakuba Szczepaniaka, 2. Bożenę Skorek-Paszyńską, 3. Magdalenę Cieniak (dotarła nieco później), 4. Sebastiana Rozę, 5. Norberta Ubysza, 6. Wojciecha Brzeskiego (juniora), 7. Aleksandrę Guni, 9. Krzysztofa Parola, 10 – w tym okręgu do rady startuje Magdalena Szajder, 11.Zbigniewa Wykrętowicza, 12. prof. Hannę Romanowicz, 13. Elżbietę Kołodziej, 14. Marcina Florczaka i 15. Damiana Pacha.

Fot. EWR
Fot. EWR
Fot. EWR
Fot. EWR
Fot. EWR

KWW Magdaleny Szajder nie wystawił kandydata w okręgu nr 8.

O każdym z przedstawianych kandydatów Magdalena Szajder powiedziała kilka słów. Później omówiła dokonania Rady Miejskiej, której w obecnej kadencji przewodniczyła.

Przedstawiając program wyborczy zaakcentowała potrzebę zaplanowania ważnych dla mieszkańców inwestycji drogowych i kanalizacyjnych oraz konsekwentnego trzymania się tego planu. Zależy jej także na utrzymaniu darmowej komunikacji miejskiej, realizowanej w oparciu o dwa nowe autobusy o napędzie tradycyjnym, na dobrej współpracy z organizacjami pozarządowymi, przedsiębiorcami itp.

Po merytorycznej części spotkania, wieczór umilił zebranym występ Trzeciego Oddechu Kaczuchy.

Fot. EWR
Fot. EWR

1 komentarz

  1. Na bogato 🙂 a catering od Tadka też był? 🙂