Tradycyjnie, w Dniu Dziecka (1 czerwca), otwarto w Głownie park linowy. Podobnie jak przed rokiem nie zabrakło amatorów linowych wyzwań, którzy chętnie korzystali z atrakcji parku całymi rodzinami.

Wśród osób sprawdzających wczoraj swoje umiejętności na dwóch trasach – zielonej i czerwonej –  pojawiali się w większości stali bywalcy parku, jednak nie zabrakło osób, które po raz pierwszy próbowały swoich sił w sportowym wyzwaniu.

– Trasa zielona jest w miarę prosta do przejścia i raczej nie powinna sprawiać problemu, jednak czerwona nieco mnie zaskoczyła poziomem trudności. Z niecierpliwością upatrywałem jej końca  – powiedział nam jeden z debiutantów.

Przypomnijmy, że park linowy działa codziennie w godzinach 11.00 – 19.00 z wyłączeniem dni deszczowych oraz wietrznych. Koszt wstępu dla osoby dorosłej to 9 zł, zaś dzieci i młodzieży do 18 roku życia – 4,50 zł.

9 komentarzy

 1. Aleksandra

  Czy ktoś się może orientuje kiedy zostanie otwarta wypożyczalnia sprzętu wodnego w Glownie? W zeszłym roku bardzo nam się tam podobało z rodziną.

 2. Mmm,ale ty masz pusty baniak

 3. A w Łowiczu będzie górka frajdy :/

 4. Do Mmm, nie no najlepiej niech każdy ma wstęp do parku kinowego, zwłaszcza na trasę czerwona… Ba po co komuś kask albo po co przypiecie w ogóle do linki? Troszkę pomyslunku człowieku…..

 5. Andrzej M.

  Mmm.Ale Ty durny.Pewnie przerobić to na park Lecha K…….

 6. Beznadzieja i powinni to rozebrać. Ten teren powinien być otwarty, dlaczego to jest ogrodzone?!

  • Jesteś idiotą czy tylko na takiego pozujesz?
   To chyba oczywiste, że takie miejsca są odgrodzone. Półgłówków nie brakuje, wszedłby jeden z drugim bez sprzętu i przeszkolenia (albo częściej – pod wpływem %) np. na trasę czerwoną, skręciłby kark i co? Może miasto miałoby wypłacać takiemu odszkodowanie? Zastanów się co piszesz ;/
   I dlaczego park powinien zostać rozebrany? Bo co? Nie masz jeszcze 1,2 m wysokości że się nie kwalifikujesz do wejścia…?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.