Nieprzytomnego mieszkańca powiatu zgierskiego znaleziono wczoraj (23 czerwca) przy pl. Reymonta w Głownie. Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Głownie.

Teren przy SP nr 1 w Głownie. To tutaj ratowano nastolatka

Z relacji obecnych na miejscu służb wynika, że był to czternastoletni chłopiec, który prawdopodobnie przewrócił się i doznał urazu głowy. W czasie podjętych czynności ratunkowych nastolatek odzyskał przytomność. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało u niego 1,5 promila alkoholu. Jego stan wymagał przetransportowania do szpitala.

9 komentarzy

  1. 100 kijów przez d i 100 godzin sprzątania ulic.

  2. Za obiekt odpowiada dyrektor szkoły.

  3. Efekt uboczny bezstresowego wychowania…

  4. NO właśnie gdzie są rodzice czy opiekuni ,,,,,no i gdzie nasza władza,gdzie dzielnicowy???? Dzielnicowy? sa tacy w Głownie????????

  5. No i szkoda niszczonego wyposażenia szkoły z którego na co dzień korzystają sportowcy i uczo. Spalona bieżnia i pocięte piłkochwyty. Aż żal patrzeć.

  6. Pisałem już o tym rok temu. Przejeżdżam tam często rowerem. Teren “sprzyja” młodocianym pijaczkom. Jest ciemno na terenie szkoły, brak monitoringu, żywopłot zasłania, wejść nie problem. Chlają tam na umur. Oprócz monitoringu, częstsze patrole. (Szkoda że nie ma patroli pieszych jak kiedyś) no i porządna kara finansowa dyscyplinująca rodziców i zmieniająca ich podejście do wychowania dzieci. Akurat z tym było lepiej za PRL.

  7. Opijał 500 minus.

  8. Jeszcze trochę to jak się urodzi to będzie miał ze 2 promil

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.