Prawie 1200 gramów substancji psychoaktywnych posiadał 34-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego, którego zatrzymali na jednej z głowieńskich posesji strykowscy policjanci.

fot. KPP w Zgierzu

Do zatrzymania doszło w poniedziałek, 3 lutego, podczas patrolu. Poszukiwano wówczas samochodu marki Audi, którym miał przemieszczać się mężczyzna, podejrzewany o handel środkami odurzającymi. Mundurowi zauważyli go przy jednej z posesji – jak udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie – na terenie Głowna. Po przeszukaniu okazało się, że funkcjonariusze zabezpieczyli 775 gramów białych kryształków oraz prawie 420 gramów zielonego suszu roślinnego.

fot. KPP w Zgierzu

Mężczyznę niezwłocznie zatrzymano – noc spędził już w celi zgierskiego aresztu. 34-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz handlu nimi, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego sąd zastosował tymczasowe aresztowanie.

6 komentarzy

  1. Napis POLICJA zagięty. 1. Nie kumam, o co chodzi z tym zagięciem? 2. Skąd i w jakim celu koleś miał ten napis? On miał ten cały bufet przy sobie czy w mieszkaniu? Co za k p_j_b. Mnie się wydaje, że dragi powinny być zalegalizowane i niech każdy bierze co chce. JEŚLI tylko ktoś świruje – przedawkuje – umrze – jego sprawa. Selekcja naturalna. Jeśli jest obciążeniem dla społeczeństwa, dla służby zdrowia, albo dla członków rodziny – na odwyk – pałą przez łeb, do zakładu pracy przymusowej, np. przez 10 lat kosić trawę między Głownem i Łodzią, albo na A1/A2. Proste k. Porządek by był.

  2. W tej branży Głowno jest Liderem

  3. Napis POLICJA zagięty.

  4. Już nie biorę!

    Co to za pokruszone dziadostwo? Marihuana to powinny być topy, a nie jakiś majeranek!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.