Rzecznik prasowy rządu Mateusza Morawieckiego Joanna Kopcińska w niedzielę odwiedzi Głowno.

Na otwarte spotkanie z minister Kopcińską zaprasza Klub Gazety Polskiej Głowno – Stryków. Odbędzie się ono w niedzielę 14 kwietnia o godz. 15.00 w Miodowym Domu na ul. Dąbrowskiego 6a. Spotkanie ma być poświęcone przede wszystkim tzw. nowej piątce PiS.

14 komentarzy

 1. o ile się nie mylę są to słupy ogłoszeniowe, a nie tablice z nekrologami. Tak w ogóle może w związku z tym, że wiele osób właśnie na tych słupach ogłoszeniowych wykleja nekrologi ( co samo w sobie nie bardzo pasuje zamieszczając je wśród śmieci reklamowych), co niewątpliwie świadczy o takim zapotrzebowaniu miasto czy parafie powinny przygotować specjalne do tego celu miejsca na terenie miasta. zgadzam się z kolegą, że za czym się kogoś oskarży to należałoby sprawdzić czy faktycznie były klejone na aktualnych nekrologach czy już nieaktualnych.

 2. Popieram PiS!

 3. Nikt już wam nie wierzy pisowkie trole.A gazeta antypolska to zwykła szmata.Ba, nawet do wytarcia d…y się nie nadaje

 4. Za to co odwala rząd komu daje a komu powinien dać wykształconym ludzia NIE GŁOSUJEMY NA PIS

  • Nie głosujcie, to każdego prawo, tyle, że argument, że rząd nie daje tym co trzeba, można użyć zawsze wobec każdego rządu. Nie znam rządu co by wszystkim dogodził, a już z pewnością daleko był od tego poprzedni rząd (PO).

 5. Kopa w dupe tej pisowkiej KROWIE

 6. PiS ma samych butnych nieudaczników.

 7. Na ulicy Swoboda ktoś kleił plakaty tego “eventu” na klepsydrach.
  Buta i głupota lokalnych pisowskich aktywistów nie zna granic…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.