Rafał Jaśkowski, nowy kierownik Referatu Promocji i Komunikacji Społecznej rozpoczął pracę w Urzędzie Miejskim w Głownie.

Rafał Jaśkowski. Fot. EWR

Do niedawna był zastępcą dyrektora Kancelarii Sejmiku Wojewódzkiego, a wcześniej przez 12 lat pracował – również w sejmiku – jako jego rzecznik prasowy.
Zanim rozpoczął karierę w samorządzie był dziennikarzem tomaszowskiej redakcji “Dziennika Łódzkiego”.

Pod koniec lutego Rafał Jaśkowski wygrał ogłoszony przez burmistrza konkurs na stanowisko kierownicze w Urzędzie Miejskim w Głownie, pokonując dwoje kontrkandydatów (z których jedna osoba w ogóle nie przybyła na rozmowę). Pracę rozpoczął wczoraj, 11 marca.

Stanowisko to pozostawało nieobsadzone od czasu, gdy jeszcze przed wyborami samorządowymi 2018 r. z pracy w promocji miasta zrezygnowała Renata Piechut-Machnicka, która – czego nowy kierownik wydaje się mieć świadomość – wysoko ustawiła poprzeczkę następcy, usprawniając komunikację urzędu z mieszkańcami i mediami oraz realizując szereg zadań strategii promocyjnej Głowna – “Rodzinnej Re-Kreacji”.

Więcej o nowym kierowniku ważnego referatu napiszemy w gazetowym wydaniu “Wieści”

4 komentarze

  1. Kolejny spadochroniarz ma zapewnione miękkie lądowanie. W MZWiK Pan Burmistrz wykazał się jeszcze lepszą pomysłowością – zwalniając Pana Prezesa (człowieka już w w wieku emerytalnym) przed końcem kadencji solennie go uposażył. Odprawa emerytalna + odszkodowanie za wcześniejsze zwolnienie, a może jeszcze jakieś jubileuszowe. I te pozory, że może człowiekowi stała się jakaś krzywda. A wygląda na to, że żyć nie umierać. Tak należy dbać o kolegów. Brawo Panie Burmistrzu. Trzeba jeszcze pogłówkować co zrobić z byłym wickiem.

  2. Po wgranej pisu w sejmiku duże zmiany . Dobrze że platforma w Głownie wygrała to jest miejsce dla tych z Łodzi .

  3. W Łowiczu potrzebny taki specjalista.

  4. Osobiście nie jestem przekonany co do konieczności istnienia aż trzyosobowego referatu “Referatu Promocji i Komunikacji Społecznej”. Niemniej zajrzałem w zakres zadań tej komórki i w pkt nr 5 jest “Opracowywanie wydawanych broszur i informatorów miejskich”. Ktoś orientuje się gdzie, ile i jakie można zobaczyć te broszury i informatory? Referat odpowiada też za zmiany na stronie internetowej, to może jakiś dostęp do nich online? Uważam, że urzędnicy jak najlepiej powinni pokazać czym się zajmują.