Rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Miasta Głowna. Mieszkańcy tej miejscowości mogą już składać projekty zadań do zrealizowania.

Nabór wniosków rozpoczyna się dziś (18 listopada) i potrwa do 1 grudnia. Swój pomysł może zgłosić każdy mieszkaniec pod warunkiem poparcia ze strony minimum 10 osób. Formularz zgłoszeniowy można złożyć we wszystkich siedzibach Urzędu Miejskiego w Głownie oraz elektronicznie za pośrednictwem portalu: https://budzet.glowno.pl/

Plac zabaw na osiedlu Kopernika udało się zmodernizować w tym roku, dzięki środkom z Budżetu Obywatelskiego

Kwota przeznaczona na realizację Budżetu Obywatelskiego Miasta Głowna w przyszłym roku wynosi 150.000 zł, zaś maksymalna wysokość środków przewidzianych na realizację jednego zadania to 50.000 zł.

3 komentarze

  1. Wszystkie srodki trzeba ponownie przeznaczyc na super pro ekologiczną metode oczyszczania zalewu. Moze w tym roku nie przynioslo to efektu ale jesli przez kilka najblizszych lat znowu bedziemy sie tak efektownie oczyszczac i jesli pogoda dopisze(musi byc chlodno i deszczowo) to w 2030 nie bedziemy ogladac czerwonej flagi. Tylko to sie liczy. Super pro eko metoda i oczyszczanie z “pontona” haha ha.

  2. Zakup drona dla UM będzie strzałem w dychę. Z odpowiednim osprzętem wyśledzi spalany plastik w piecach(tym samym zwolni magistrat z powoływania komisji, które nic nie wykrywają) oraz pomoże w lokalizacji osób przedsiębiorczych, co za śmieci nie płacą.

  3. Najpierw skończcie to co zostało spierniczone na Kopernika . bo karuzela jest naprawiana co tydzień,

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.