Dziś, 4 stycznia, ruszyły zapisy dzieci do Żłobka Miejskiego w Głownie. Rekrutacja potrwa przez kilka dni. Zakończy się w najbliższy czwartek, 10 stycznia.

By wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić wniosek dostępny na stronie internetowej www.glowno.pl, a następnie złożyć dokument w Referacie Oświaty i Infrastruktury Społecznej Urzędu Miejskiego w Głownie, mieszczącego się przy ul. Norblina 1 ( pokój nr 7). W tym miejscu znajdują się również gotowe wydruki podań do pobrania.

Weryfikacja złożonych wniosków prowadzona będzie przez powołany do tego zespół do połowy stycznia (11.01-15.01). Ogłoszenie wyników rekrutacji pojawi się na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Głownie do dnia 16 stycznia 2019 r.

Jak udało się nam ustalić w Referacie Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Głownie niektórzy chętni złożyli już konieczne wnioski, jednak pozostały jeszcze wolne miejsca.

Przypomnijmy, że Żłobek Miejski w Głownie ruszy wraz z końcem stycznia. Zgodnie z ustawą, zapewniać będzie on opiekę dzieciom do lat 3.

Komentowanie nie jest możliwe.