Był tort, były przemowy i serdeczne życzenia, a także występy oraz piknikowe atrakcje dla dzieci – tak Stowarzyszenie “Zabrzeźnia” świętowało 15-lecie działalności.

Piknik zorganizowano w piątek 21 września. Odbył się on na dziedzińcu Szkoły Podstawowej Nr 3 w Głownie, w murach której od lat stowarzyszenie prowadzi świetlicę i zajęcia hobbystyczne dla uczniów m.in. cyrkowe i plastyczne. Pogoda dopisała, co sprawiło, że plenerowa impreza, zainaugurowana po godz. 15.00 trwała aż do 19.00.
Przybyli na nią członkowie, sympatycy oraz przyjaciele stowarzyszenia i oczywiście mnóstwo dzieci – przede wszystkim uczniów “Trójki”, ale także przedszkolaków z rodzicami. Znaczna cześć uczniów miała okazję zaprezentować swoje talenty wokalne, taneczne i akrobatyczne w programie artystycznym, przygotowanym na jubileusz.
O 15-letniej historii Głowieńskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci i Młodzieży “Zabrzeźnia” opowiadała jego założycielka i prezes Anna Kotulska, a goście, w tym przedstawiciele władz powiatowych i miejskich, kościoła oraz zaprzyjaźnionych organizacji nie szczędzili słów uznania dla dzieła, które powstało “z potrzeby serca” z chęci niesienia pomocy i wsparcia dzieciom z tej dzielnicy.
Obszernie o jubileuszowym pikniku i 15-letniej działalności Stowarzyszenia “Zabrzeźnia” napiszemy w gazetowym wydaniu “Wieści”, a teraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Komentowanie nie jest możliwe.