Badanie dwóch osób z Głowna, które w nocy z 11 na 12 marca trafiły do szpitala w Łodzi wykazało, że nie były one zakażone koronawirusem.

zdjęcie ilustracyje / www.Freepik.com

Jak ustaliliśmy osoby te zgłosiły telefonicznie, że mają objawy charakterystyczne dla koronawirusa, m.in. podwyższoną gorączkę oraz kaszel.

Informacja ta została przekazana m.in. do powiatowego zespołu zarządzania kryzysowego oraz głowieńskiego samorządu.

– Około godziny 23. w nocy osoby te zostały transportem sanitarnym, zgodnie z wszystkimi procedurami, do szpitala w Łodzi, gdzie przeprowadzono badania i testy pod kątem koronawirusa. Dały one wynik negatywny, nie był to koronawirus – dowiedzieliśmy się od Rafała Jaśkowskiego z referatu promocji i komunikacji społecznej UM Głowno.

7 komentarzy

  1. Dla tego frajerstwo mogo opublikować film jak to wyglądało

  2. Mam film zostali olani

  3. Szkoda słów ponad 2 godziny czekali za karetka. Przyjechali zabrali ich zostawili otwarte mieszkanie mam film olali osobę starsza bo jej nie zgłosili to jest jakaś kpina

  4. Anonimus

    Moja rodzina tam mieszka i wcale nie było to zrobione na pokaz… starsza kobieta została zamknięta w domu! Jest niewidoma i ma cukrzyce. Jej młodsza córka była zmuszona ryzykować własne zdrowie i życie zeby zrobić jej zastrzyk z insuliny. To jest tragedia.

  5. Na pokaz to było zrobione ta rodzina tak ma szkoda słów

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.