Policja poszukuje sprawcy zdarzenia, do którego doszło w miniony poniedziałek (11 maja) ok. godziny 19.30 przy sklepie RTV na ul. Sikorskiego w Głownie.

Fot. Policja
Fot. Policja

Nieznany na ten moment sprawca już po zamknięciu sklepu RTV, próbował uszkodzić jego witrynę, dlatego najpierw kilka razy uderzył samochodem w szyby wystawowe, a widząc, że to działanie nie przynosi skutku, wysiadł z pojazdu i podjął próbę uszkodzenia szyby w inny sposób. Z relacji policji wynika, że kopał w szybę i uderzał w nią młotkiem. Kiedy okazało się, że pomimo starań szyby nie udało się uszkodzić, oddalił się w nieznanym kierunku. Świadkowie poniedziałkowego zdarzenia lub osoby, które posiadają wiedzę na temat tego, kto mógł dokonać wspomnianego czynu proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Głownie.

4 komentarze

  1. Witam niestetyz przykrością stwierdzam że jednak serio ktoś był tak tempy i chciał się w(…)ć autem do Neonetu wiem co pisze ponieważ byłam a tym miejscu na drugi dzień po tym incydencie i widziałam szybę z bliska. Więc ktoś naprawdę miał nie równo pod czaszką

  2. Jakis baran to pisal albo wymyslil,no chyba ze naprawde neonet ktos atakowal,ale na bank nie w taki sposob jaki pismak wymyslil.

  3. W opisanej lokalizacji jest tylko Neonet na galerii,ale tam nie można wjechać samochodem w sklep.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.