Jeszcze tylko dziś (1 sierpnia) można oddawać swój głos na naszą miejscowość w plebiscycie “Twoje miasto z góry” organizowanym przez popularno-naukowy kanał Planete+.

Do udziału w telewizyjnym konkursie swoją rodzinną miejscowość zgłosił Łukasz Patora – młody fotograf, wykonujący na co dzień zdjęcia z drona. Na nasze miasto można było głosować od 11 lipca br., zaś dziś upływa termin głosowania. Obecnie Głowno znajduje się na 51 pozycji, zdobywając 1337 głosów. Szanse na wygraną ciągle jeszcze są, bowiem głosy oddane na każdą z miejscowości zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców, dzięki czemu wygrać mogą również mniejsze miejscowości.

Przypomnijmy, że nagrodą w konkursie jest stworzenie profesjonalnego filmu, ukazującego zwycięską miejscowość z perspektywy lotniczej. Pojawi się on w specjalnym odcinku programu „Polska z góry” emitowanym przez wspomniany kanał telewizyjny.

Swój głos na Głowno można oddać na stronie internetowej plebiscytu: https://twoje-miasto.planeteplus.pl/miejscowosc/958714-glowno

3 komentarze

  1. Oby ten pan wygrał konkurs fotograficzny, bo na tym leży i kwiczy może zainwestuje w sprzęt i coś ciekawszego będzie robił… 😀

  2. Nie ma najmniejszych szans na wygranie, Inna miasta mają zdolniejszych pasjonatów.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.