Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. prof R.A. Cebertowicza w Głownie zakończyli pierwszy rok nauki w budynku, który w 2018 r. przeszedł gruntowną termomodernizację, a ponadto szkoła doczekała się przebudowy boiska.

Dyrektor ZS nr 1 Elżbieta Kołodziej wspomniała o tym na dzisiejszym (19 czerwca) zakończeniu roku szkolnego.Jako przedstawiciel organu prowadzącego placówkę w uroczystości wziął udział członek Zarządu Powiatu Zgierskiego Wojciech Brzeski.

Po krótkim wstępie rozdano nagrody uczniom za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, stuprocentową frekwencję, a także wolontariat i działalność społeczną na rzecz szkoły.
Spośród wszystkich uczniów, którzy zostali przez dyrekcję i wychowawców docenieni, na pewno warto wspomnieć o tych z najwyższymi średnimi i czerwonymi paskami na świadectwach. A są to: Marcel Ruta (średnia 5.4), Sandra Kuźmińska (średnia 5.35), Liwia Kowalska (średnia 5.0) i Damian Mucha (średnia 4.88). Rodzice najlepszych uczniów otrzymali od dyrekcji listy gratulacyjne.
W roku szkolnym 2018/2019 wielki sukces w postaci Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w tenisie stołowym, a także Wicemistrzostwa Rejonu i 9. miejsca w województwie łódzkim odnotowała szkolna żeńska drużyna w składzie: Weronika Kaźmierczak, Natalia Golis i Klaudia Sędzikowska. Dziweczęta również otrzymały nagrody. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości:

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.