Od godzin porannych niemal do 15.00 w rejonie skrzyżowania ul. Łowickiej z Dworską trwały prace naprawcze. Uzupełniono ubytek w asfaltowej nawierzchni, powstały podczas naprawy dużej awarii wodociągowej kilka tygodni temu.

Naprawa drogi. Fot. EWR

Z powodu prac utrudniony był ruch w rejonie skrzyżowania, a także wyjazd z parkingu. Po nałożeniu nowej nakładki, a także uzupełnieniu ubytku w jezdni Dworskiej przy parku im. AK, ruch wrócił do normy. Ze środka skrzyżowania oczywiście zniknęły już barierki, które stały w miejscu po wykopie od czasu awarii. Konieczność objazdu ich nasuwała kierowcom skojarzenia z rondem.

Naprawa drogi. Fot. EWR

Jak poinformował nas prezes MZWiK sp. z o.o. w Głownie Andrzej Woźniak, załatanie znacznego ubytku masą na gorąco zlecono firmie zewnętrznej. Ekipa MZWiK Była obecna na miejscu rano – na etapie przygotowania podbudowy.

5 komentarzy

  1. Wydarzenie roku, trzeba w mediach napisać 😂

    • Bo to nie była zwykła dziura. Ona odpowiadała żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To była dziura na skalę naszych możliwości. I co my zrobiliśmy z tą dziurą? My otworzyliśmy oczy niedowiarkom. Patrzcie to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo.

  2. Normalnie, wiadomość roku😀😂

  3. Yes, yes, yes.