Pracownicy Miejskiego Zakład Komunalnego w Głownie zauważyli zniszczenia poczynione w miejskim mieniu w rejonie placu zabaw na Swobodzie i plaży nad zalewem.

Na placu zabaw uszkodzone – powyginane i wyrwane z mocowań – zostały przęsła ogrodzeniowe. Część prowizorycznie zabezpieczono taśmami, ale jak dowiedzieliśmy się 19 lutego od dyrektora MZK w Głownie Jacka Skwierczyńskiego, uszkodzone przęsła najprawdopodobniej trzeba będzie wymienić na nowe.

Uszkodzone ogrodzenie placu zabaw. Fot. EWR

Z kolei na plaży poważnie uszkodzona została popularna wśród najmłodszych zabawka – okręt piracki. Już wcześniej padał on ofiarą wandali, którzy wyżywali sie na tunelowej zjeżdżalni. Teraz wyrwana została jej końcowa cześć, zapewniająca bezpieczne lądowanie na piasku. W okręcie brakuje też elementu burty.
Dyrektor MZK zapewnił o zgłoszeniu obydwu aktów dewastacji na policję. Liczy, że uda się namierzyć sprawców i obciążyć kosztami napraw.

21 komentarzy

 1. Dla ofiary nie do ogarnięcia.

 2. Kilka lat temu mówiono że do Niemców to nam 50 lat brakuje… nieaktualne..teraz już 80 . Jak patrzę na otaczający świat i ludzi to się boję o przyszłość dzieci.

 3. ofiara mafii ŁOWICKIEJ

  Kto ustala kolejność nadsyłanych komentarzy i na podstwie jakich kryteriów ? Z góry dzięki.

 4. Dokąd ten świat zmierza? To jest wstrząsające jaka czeka nas przyszłość. Niebawem strach będzie wieczorkiem wyjść na spacer.

 5. Zainteresowany

  Jak nie wariat na crossie jeżdżący po plaży i dureń w białej wypasionej furze, którego nie stać na tłumik, to teraz wyczynowcy dzielnie walczący z osprzętem placu zabaw.
  Ten naród schodzi na psy…

 6. Mmasakra ,to tylko dziadostwo nie człowiek mógł zrobic !

 7. Trzeba mu głowę oderwać tak jak on oderwal kawałki zjeżdżalni, idiota jeden.

 8. Ukraińcy i wszystko w temacie.

 9. Głowno… Tyle w temacie. Wszyscy wiemy jacy tam są mieszkańcy.

 10. Opinia publiczna

  Proponuję wyżyć się jeden na drugim może będzie was mniej, a zabawki dla dzieci zostawcie w spokoju…też kiedyś będziecie mieć dzieci aczkolwiek może lepiej żeby tacy jak wy się nie rozmnażali

 11. Kamery zamontowac I jak ktos sie nagra upublicznic wizerunek.A my juz sprawiedliwosc wymierzymy.

 12. Elżbieta

  I co to komu przeszkadzało, czy tak ciężko uszanować wspólną własność?! Bydło, po prostu bydło

 13. ofiara mafii ŁOWICKIEJ

  Bydło. Patrzę i nie wierzę, nie ma ani jednego dziecka, mamy, babci, dziadka w taki piękny słoneczny dzień?!. Niesamowita historia.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.