W Radzie Gminy Bielawy zawiązał się drugi klub radnych – to Klub Radnych PSL.

Jako pierwszy – w marcu br. – powstał trzyosobowy klub Razem Dla Gminy Bielawy.

Nowy Klub Radnych PSL liczy 5 członków: Andrzeja Zimińskiego, Witolda Popławskiego, Ireneusza Gralaka, Henryka Tyrko i Piotra Kociaka. Przewodniczącym klubu został Witold Popławski.

Na sesji 29 maja Rada Gminy Bielawy jednogłośnie podjęła uchwałę zmieniającą skład Komisji Rewizyjnej, do której jako reprezentant nowego klubu dołączył Witold Popławski.

Klub Radnych PSL w Radzie Gminy Bielawy. Fot. EWR

29 komentarzy

 1. Pani Iwono,nie wierze aby Pani się udało rozwiązac ten psl-owski układ w naszej gminie,ale probować warto.podziwiam Pani wytrwalość i upór.ćwierć wieku rządzenia beznadziejnego wójta i jego kolesi widać.liczy się tylko kasa i stołki.machlojki i oszustwa powoli wychodza na jaw.

  • Iwona z Sobocka Wieś

   mam ich gdzieś-oni póki co mnie nie intersuja, ale wydawane na nich pieniadze publiczne, czyli z moich podatków, to juz tak, bo jak nie robia nic dobrego, a tylko na slepo zatwierdzaja wszystkie decyzje i pomysły mgr wójta, bo np. maja z tego jakies extra profity, no to trzeba takich usunąć-musicie reagować!!! nie bac sie, że was zakrzyczą, zamkną: wiedza czyni wolnym!!!!

  • Iwona z Sobocka Wieś

   a tak poza tym, to szefem PSL jest chyba niejaki Kosiniak-Kamysz, inteligent (lekarza) rodowity KRAKUS – zatem pomyslcie, co taki człowiek ma wspólnego z cieżko pracujacymi rolnikami????? Co on wie o zyciu ludzi na wsi??? Inteligenci udaja chłopów, a w UG Bielawy odwrotnie…

 2. Do Iwony i mieszkańców

  Zainteresować ….i zaingerować .

 3. Do Iwony i mieszkańców

  Pani Iwono prosze sie zaingerować sprawa budowy niedaleko szkoły w sobocie trzech kurników … Beda truć dzieci i pania inwestorem jest Arab !!! Gmina wydała korzystne warunki zabudowy tzw. WZetke to juz koniec Soboty , serio .

  • Iwona z Sobocka Wieś

   Przy szkole??? Gdzie tam jest miejsce na kurniki??? Jest PGR, Spółdzielnia, ale kurniki przy szkole????

  • Iwona z Sobocka Wieś

   mgr wójt Kubiński jest już słynny w województwie z tzw. decyzji o warunkach zabudowy, szczególnie jest znany z Decyzji nr 10/2015 i nr 28/2015 w post.adm. znak: RPG.6730.210.2015 dotyczących samowoli budowlanej na terenie posesji Sobocka Wieś 16, zatuszowanej przez niego dwukrotnie i osobiście!!! z maniakalnym wręcz zacięciem.., ja nie ukrywam, ze uważam go za wyjątkowo szkodliwą społecznie karykaturę, a co do Soboty, to przecież są tam mądrzy Ludzie (Mieszkańcy), PROBLEMEM niestety JEST TZW. druga instancja-SKO Skierniewice, bo ten organ należy do układu ‘królika”.

  • Iwona z Sobocka Wieś

   chociaż znając mgr wójta Kubińskiego i SP ŁOWICZ i SKO Skierniwice, to wielce mozliwe, że taki numer przejdzie bez mrugniecia okiem-musicie zbuntowac sie, jesli nie chcecie smrodu

 4. Dzięki takim radnym i wojtowi jesteśmy skansenem w powiecie i wojewodztwie.to jest tzw.beton psl-u i poplecznicy wojta.

  • Iwona z Sobocka Wieś

   no i dlatego trzeba wysadzić po kolei, czyli indywidualnie każdego z osobna z krzesełka za bandziorską korupcję, ale przede wszystkim trzeba rozwiaząć problem skorumpowania w łowickich tzw. organach ścigania (PR i KPP-nie ma Pan pojecia, jaka tam jest “pocieszna” korupcja I RÓWNIEŻ ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW!!!), bowiem te tzw.organa ścigania od 2015 nieprzerwanie do dziś dnia!!! tylko w sprawach, które znam (a ile nie znam, a o czym nie wiem..) stanowią betonowy parasol ochronny dla tej zorganizowanej mafii urzędniczo-biznesowej!!!

 5. Iwona z Sobocka Wieś

  ” Nowy”ŁOWICZANIN MA BRZYDKI ZWYCZAJ BLOKOWANIA KOMENTARZY, KT,ÓRE SA NIEWYGODNE DLA SKORUMPOWANEJ ELITY POWIATU, A TO OZNACZA ŁAMANIE PRAWA OBYWATELI DO WOLNOŚCI SŁOWA, KTÓRE GWARANTUJE OBYWATELOM KONSTYTUCJA RP – KONSTYTUCJA RP gwarantuje Obywatelom/PODATNIKOM!!! RP WOLNOŚĆ SŁOWA, A ZATEM BLOKOWANIE DODAWANIA PRZEZE MNIE KOMENTARZY POD ARTYKUŁAMI ELEKTRONICZNEJ WERSJI NŁ odbieram jako ŁAMANIE PRAWA PRZEZ GRUPĘ TWORZĄCĄ NŁ i PRZESTRZEGAM PRZED dalszym STOSOWANIEM TAKICH PRAKTYK, bowiem korupcja w URZĘDACH powiatu łowickiego jest FAKTEM, a TUSZOWANIE istnienia korupcji JEST PRZESTĘPSTWEM.

 6. Jak im się to udało zrobić? Zwłaszcza, że jest ich więcej niż trzech, a do trzech to łatwo zliczyć.

  • Czytaj ze zrozumieniem.Trzyosobowy klub Razem dla Gminy Bielawy powstał w marcu….

   • Iwona z Sobocka Wieś

    Pani Elżbieto Woldan-Romanowicz, bardzo proszę odblokować dodawanie komentarzy pod artykułem “Absolutorium dla wójta gm. Bielawy” (patrz link poniżej)

    https://lowiczanin.info/absolutorium-dla-wojta-gm-bielawy/

    albowiem ja mam jeszcze do opisania dwa i pół roku SKANDALICZNEJ KORUPCJI uprawianej przez WUG Bielaw , PINB ŁOWICZ & przyjaciół “królika” pod tym właśnie artykułem i nie zrezygnuję z tego, tylko dlatego, że NŁ ZABLOKOWAŁ DODAWANIE KOMENTARZY.

  • Iwona z Sobocka Wieś

   treść tzw. artykułów w NŁ dość często jest niezrozumiała również dla mnie 🙂 nic nowego to 😉 autorka winna napisać “nowy-kolejny już klub”, bo nowy to może być rower, lub nowo wybudowany budynek dla klubu.

 7. Tym Panom już dziękujemy!

 8. Iwona z Sobocka Wieś

  a żeby radości z przeprowadzonego machlojstwa przez mgr wójta Kubińskiego & biznesowych przyjaciół jego na długo starczyło, to dostarczę MOJĄ ODEZWĘ do każdego PODATNIKA zamieszkałego na terenie gminy Bielawy.
  P.S.
  SPRÓBUJCIE MNIE TERAZ ZABLOKOWAĆ 😀

 9. Iwona z Sobocka Wieś

  W zwiazku z usuwaniem i blokowaniem moich komentarzy przez NŁ zamierzam wystosować PISEMNĄ ODEZWĘ do Mieszkańców/Podatników gminy Bielawy, w której szczegółowo przedstawię moje zarzuty względem tzw. urzędników UG Bielawy z mgr wójtem Kubińskim na czele, bo moja cierpliwośc ma granice.
  Kubiński powinien już dawno wylecieć na zbity pysk!!! ze stołka ze skandaliczną, no wręcz nieprawdopodobne machloje materiałem dowodowym w tzw.post.adm. znak: RPG.6730.10.2015, wykonane wyłącznie celem ochrony interesików biznesowych wpływowej “elyty” gminy i powiatu!

 10. Iwona z Sobocka Wieś

  ZOBACZĘ, JAK JEST Z CZYTANIEM u tzw. radnych przy UG Bielawy..

 11. Tęczowy PSL, Biedroń ich nie chciał?

 12. Iwona z Sobocka Wieś

  ŁWINB, to skrót nazwy: ŁÓDZKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO, bowiem ta korupcja zaczynająca się w gminie Bielawy sięga aż do ŁODZI!!!!

 13. klauni i dupolizy Wójta, jak Sylwuś poleci to Ci panowie zaraz za nim.

 14. Iwona z Sobocka Wieś

  Proszę Państwa, ja zakładam, że te kluby nie są sponsorowane z pieniędzy Podatników (Skarbu Państwa RP), bo jeżeli są, to jest kolejna granda z udziałem UG Bielawy. Mnie żaden klub, czy klubik nie jest potrzebny do prawidłowego funkcjonowania UG, w której płacę podatki na utrzymanie urzędników i radnych. Wystarczy nie kraść!!! nie mataczyć!!! i czytać ze zrozumieniem!!! moje texty, co akurat od 2015 jest BIG PROBLEMEM dla mgr wójta Kubińskiego i tzw.świty jego, okupującej dochodowe stołeczki w gminie, ale są granice korupcji-właśnie wyleciała ze stołka Ilona Podwysocka z ŁWINB.

 15. Iwona z Sobocka Wieś

  jeszcze jeden klub?! a co z mgr wójtem Kubińskim? kiedy ten skorumpowany urzędnik wysokiego szczebla w gminie zasiedziały d…skiem na wygodnym foteliku w pokoiku z ewakuacyjnymi drzwiami zostanie wreszcie wywalony na zbity pysk?! Oj bedzie głośno w mediach na temat bielawskich karykatur, bo ja nie dostrzegam żadnych pozytywnych zmian w tej gminie-nontoper odkad pamiętam grupa skorumpowanych urzedasów traktuje gminę i Podatników jak prywatny folwark! A te twarze na foto nie zachecaja do kontaktu z klubem.

 16. Smok wawelski

  Ale wybraliście!
  Dopóki nie wywalicie z władz PSL zmurszałego betonu na czele z Bejdą to równie dobrze możecie próbować kijem zawrócić Wisłę.

 17. Koło gospodyń wiejskich:)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.