Decyzją trzyosobowego jury, Agnieszka Kaczmarska z Osin została wybrana Miss programu Działaj Lokalnie 2016 podczas gali finałowej projektu KGW Szczecin “Od Farmerki do Missterki”.

Miss_Działaj_Lokalnie
Fot. Elżbieta Woldan-Romanowicz

Wybory miss zorganizowano w sobotę 12 listopada w świetlicy w Szczecinie w gm. Dmosin. Każda z piętnastu uczestniczek konkursu zakończyła go z tytułem i szarfą, ale korona Miss Działaj Lokalnie przypadła tylko jednej – właśnie pani Agnieszce, dla której decyzja jury okazała się dużym zaskoczeniem, a udział w projekcie “Od Farmerki do Missterki” – był po prostu świetną zabawą.

Wyboru Miss Działaj Lokalnie dokonało trzyosobowe męskie jury obradujące pod przewodnictwem wiceprezesa Stowarzyszenia LGD Polcentrum Romana Sularza.
Skąd Polcentrum i dlaczego Miss Działaj Lokalnie? To dlatego, że projekt “Od Farmerki do Missterki” realizowany był przez Koło Gospodyń Wiejskich w Szczecinie w ramach ogólnopolskiego programu “Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, z którego za pośrednictwem LGD Polcentrum koło pozyskało dotację w kwocie 6 tys. zł. Pieniądze przeznaczono m.in. na zajęcia ze stylizacji i warsztaty krawieckie, a także na zorganizowanie gali 12 listopada i wyborów miss.
Oprawę muzyczną imprezy zapewnił gwiazdor disco polo Zenek, w którego rolę wcielił się Adrian Wielec.

2 komentarze

  1. Ten koleś nie powinien brac mikrofonu do ręki. Zajechał Niemena na dozynktach w Dmosinie a teraz jedzie Zenka. IDOL HEHE

  2. Ten koleś nie powinien brac mikrofonu do ręki. Zajechał Niemena na dozynktach w Dmosinie a teraz jedzie Zenka. IDOL HEHE

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.