Dziś, 8 marca, około godz. 6.30 w Glinniku na drodze Głowno – Popów Głowieński doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzystki przez Citroena.

Miejsce zdarzenia. Fot. EWR

Na miejscu pracują jeszcze policjanci (stan na godz. 10.00), droga jest zablokowana, samochody jadące od strony Głowna muszą zawracać do najbliższego skrzyżowania i wybierać objazd np. przez Ziewanice.

Droga powiatowa jest zablokowana. Fot. EWR

Ze wstępnych informacji z Policji wiadomo, że kierowca Citroena w chwili zdarzenia był trzeźwy. To 72 letni  mieszkaniec pow. zgierskiego. Rowerzystka to 77 letnia mieszkanka pow. zgierskiego. Obydwoje jechali w tym samym kierunku, od Karnkowa w stronę Głowna. 

 

 

12 komentarzy

 1. Bardzo współczuję obu rodzinom, ale potwierdza się zasada, że w pewnym wieku już wzrok i refleks nie jest ten sam i to dotyczy tak samo kierowcy jak i rowerzystki.

 2. To był wypadek ten pan nie chciał. Każdy z nas może znaleźć się w podobnej sytuacji. Nie chciał nikogo zabić. A życzyć komuś aż tak źle to świadczy o tobie. Ten człowiek bardzo przeżywa sytuację znam go i nie można powiedzieć o tym człowieku złego słowa. To był wypadek straszny ale nie można się teraz komuś życzyć źle. I dla twojej informacji nie pójdzie siedzieć bo to było nieumyslne spowodowanie śmierci. A za takie coś człowiek który nie był karany siedzieć nie idzie

 3. Zabiłeś mi babcie, Zrobię wszystko żebyś dziadu zgnił w więzieniu!!!!

  • Ola. Co Ty piszesz. Rozumiem Twój żal, ale ten Pan nie chciał. Zatrzymał się, żeby ratować, bardzo przeżywał, płakał. Zatrzymalam się, zeby pomoc. Jechalam 40km/h i w tym dniu mocno świeciło słońce, była okropna widoczność, nawet ja nie zauważylam z daleka, ze cos sie wydarzylo, dopiero jak podjechalam bardzo blisko… Wiem, ze pogoda nikogo nie usprawiedliwia, ale ten Pan ma juz karę, bedzie musial z tym żyć.. I bylo go rowniez stac na wykonywanie wdechow, przez co mial całą twarz we krwi… Babcia na pewno nie chcialaby, zeby jej sąsiad był tam, gdzie napisalas. Wspolczuje rodzinom.

  • Lecz się Olu… najlepiej u psychologa.

 4. Przykre bardzo, znam oboje uczestniczących w wypadku i szkoda mi obojga. Straszna tragedia dla 2 rodzin… Oby nikt, nigdy nie musiał przechodzić przez coś podobnego. Módlmy się za oboje, tylko tyle możemy zrobić….

 5. Czyżby chciała pani poinstruowac rodzinę zmarlej jak wyłudzić odszkodowanie! Wstyd! Człowiek który go spowodował cierpi razem z rodziną zmarłej. Do końca życie będzie żył ze świadomością że zabił człowieka.

 6. Rodzina tej Pani z pewnością ma teraz pilniejsze sprawy niż dać zarobić takim bezdusznym hienom jak ty moniko.
  Wyrazy współczucia bliskim zmarłej
  Ale twoim bliskim moniko również

 7. Bardzo proszę o pilny kontakt w ważnej sprawie rodzinę Pani , która tragicznie zginęła w tym wypadku. Mój e-mail […usunięto…]

  • Moniko, jeśli jesteś kolejną osobą która żeruje na ludzkiej krzywdzie, to nie mam do Ciebie nic. Nawet szacunku.