Około miliona złotych kosztowała przebudowa dawnego budynku katechetycznego w Dzierzgówku na wiejską świetlicę. Dlaczego inwestycja, która miała być zakończona w październiku ubiegłego roku nadal nie jest zakończona?

Budynek świetlicy wiejskiej w Dzierzgówku na kilka dni przed odbiorem - na zdjęciu widać palety stojące przed budynkiem i niezagospodarowane trawniki. Fot. Tomasz Bartos
Budynek świetlicy wiejskiej w Dzierzgówku na kilka dni przed odbiorem – na zdjęciu widać palety stojące przed budynkiem i niezagospodarowane trawniki. Fot. Tomasz Bartos

Jakie prace nie wykonane przez firmę z Kielc, która była wykonawcą inwestycji, wskazuje wójt Jarosław Papuga? Co mówi przedstawicielka wykonawcy Katarzyna Śliwińska na temat projektu? Co spowodowało, że nakład pracy i materiałów był znacznie wyższy niż planowano? Kto ma rację w tym sporze – rozstrzygnie prawdopodobnie sąd.

Więcej o tej inwestycji przeczytasz w najnowszym numerze Nowego Łowiczanina.

7 komentarzy

 1. hamerszeld

  Popieram KPW to bezczelne namawianie do kupna gazety by więcej się dowiedzieć .Wiadomo dlaczego zmiejszyłaby się sprzedaż tej gazety w której są w wiekszości płatne ogłoszenia i wiadomości sportowe Dlaczego jeszcze ta gazeta nie jest za darmo lub za przysłowiową złotówkę tak jak gazeta Wiadomości Skierniewickie wydawana w piątek która jest darmowa (wydawnictwo i dystrybucję w poszczególne regiony pokrywane są z kosztów reklam zamieszczonych w tym tygodniku).

 2. Inwestycja wykonana tylko teraz nikt nie ma ochoty za to zapłacić? A może nie ma na to pieniędzy? Ciekawa sprawa.

 3. Trochę słaby ten artykuł. W zasadzie tylko reklama wersji gazetowej z minimalną ilością informacji, a za to z dużą ilością pytań bez odpowiedzi. Rozumiem zachętę do kupienia NŁ papierowego, ale to trochę przesada i artykuł bardzo na siłę. Do tej pory tego Redakcja nie praktykowała.

  • Jak nie praktykowała jak praktykowała 😋?
   Licho czytasz albo tylko przeglądasz 😀.

   • Ja czytam głównie Głowno/Stryków (Wieści, a nie podstawową wersję NŁ) i tutaj raczej tak do tej pory nie było. Niezależnie czy tylko czytałem, czy przeglądałem 😋 nie było takich “reklam”.

 4. Kubuś Puchatek

  Za milion to można piękną, 300-metrową willę wybudować i znakomicie wyposażyć…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.