Dwie osoby trafiły do szpitala w następstwie zderzenia Mercedesa z dwoma innymi samochodami, do jakiego doszło 11 kwietnia na łuku drogi krajowej nr 71 w podstrykowskim Sosnowcu.

Z policyjnych ustaleń wynika, że około godz. 17.10 kierujący Mercedesem 4-letni zgierzanin jadąc w kierunku Strykowa na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się kolejno ze Skodą i Audi, jadącymi w kierunku Zgierza. Za kierownicą Skody siedział 59-letni łodzianin, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Lżejszych obrażeń doznał kierowca Mercedesa, natomiast kierująca Audi 49-letnia łodzianka nie została ranna. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.
Obok policji, na miejsce zdarzenia zadysponowano karetkę pogotowia ratunkowego oraz dwa zastępy strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Strykowie. Spowodowane wypadkiem utrudnienia w ruchu potrwały do godz. 19.00. Z informacji GDDKiA wynika, że droga była tymczasowo zablokowana w obu kierunkach i zorganizowano objazdy.

2 komentarze

  1. ofiara mafii łowickiej

    Cytuje:” Z policyjnych ustaleń wynika, że około godz. 17.10 kierujący Mercedesem 4-letni ” – 4 letni kierowca to rewelacja tylko ciekawe w jakim wieku zaczął uczęszczać na kurs Prawa Jazdy.