152 osoby bawią się dzisiaj, 8 lutego, w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Bełchowie na Gminnym Dniu Kobiet. 

fot. Tomasz Matusiak
fot. Tomasz Matusiak

Określenie “gminny” nie jest tu na wyrost, bo do Bełchowa przybyły przedstawicielki wszystkich działających na terenie gminy Nieborów Kół Gospodyń Wiejskich i organizacji im pokrewnych – jest ich 13, w tym także nowa organizacja, jaką jest Koło Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy w Dzierzgówku.

Poza tym są też delegatki podobnych organizacji ze wszystkich gmin powiatu łowickiego, druhowie strażacy oraz inni goście, w tym przedstawiciele władz poczynając od gminy po Sejm RP (poseł Paweł Bejda i były poseł Edward Gnat).

Oprawę muzyczną zapewnił zespół Modar Junior. Niespodzianką był też występ artystyczny trzech dziewczynek (córki organizatorek) inspirowany tańcami i muzyką cygańską.

5 komentarzy

  1. ofiara mafii łowickiej

    Chciałbym usłyszeć od organizatorów – od kiedy to Dzien Kobiet obchodzimy 8 lutego – to jakiś absurd, a ~~Ciekawy podał więcej podobnych przykładów. Rbbta co chceta?! A kartki z kalendarza?

  2. taaa jasne! Dzień kobiet przed walentynkami, dzień matki na dzień babci, wielkanoc na boże narodzenie, a wszystkich świętych na 1 września! po co się ograniczać do dat…

  3. czemu tylu chlopów tam było i to za stolami jeszcze???

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.