Agata Wolińska i Adrian Wielec wcielając się w rolę duetu Maryla Rodowicz – Zenon Martyniuk uświetnili Gminny Dzień Kobiet w Nowostawach Dolnych, który odbył się 28 lutego.

Agata Wolińska i Adrian Wielec wcielili się w rolę duetu Maryla Rodowicz – Zenon Martyniuk. fot. Lilianna Jóźwiak-Staszewska

Panie z gminy Dmosin wyśmienicie bawiły się przy przeboju “Przez Twe oczy zielone”, który był tylko rozgrzewką przed dalszą częścią wieczoru pod znakiem muzyki i ostatkowych przysmaków. Nie zabrakło cukierków i szampana, którymi częstowali panowie. Jak co roku, impreza łącząca ostatki i Dzień Kobiet odbyła się na sali OSP, gdzie zostały zaproszone: seniorki, radne, sołtyski, przedstawicielki kół gospodyń wiejskich, delegacje sołectw, panie prowadzące działalność gospodarczą, zatrudnione w zakładach na terenie gminy, działające w stowarzyszeniach, pracujące w urzędach.

Tradycją stało się już również to, że oprawę artystyczną uroczystości zapewnia jedno z kół gospodyń wiejskich. Tym razem były to panie z KGW Szczecin, których działalność nabrała lokalnego rozgłosu po tym, jak z pomocą grantu pozyskanego z konkursu “Działaj Lokalnie”, wspólnie z GBP w Dmosinie brawurowo zrealizowały projekt “Od farmerki do missterki”.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.