41-letnia mieszkanka powiatu szamotulskiego w Wielkopolsce straciła wczoraj 27 maja prawo jazdy na ul. Poznańskiej w Łowiczu, z powodu przekroczenia dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym.

Policja – zdjęcie zastępcze. fot. arch. NŁ

Policjanci z drogówki zatrzymali ok. godz. 20.50 prowadzony przez kobietę osobowy citroen, ponieważ jechała ona z prędkością 112 km/h. Tym samym przekroczyła ona dozwoloną prędkość o 62 km/h. Wielkopolanka została ukarana mandatem karnym i odebraniem uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych na czas 3 miesięcy. Kobieta była trzeźwa.

2 komentarze

  1. GŁOS ROZSĄDKU

    Janusz! Uroczyście apeluję do reszty Twojego rozsądku…
    …albo może zacznę inaczej, bo w Twoim przypadku on raczej nie istnieje. Więc uroczyście apeluję do tych wszystkich szarych komórek w Twoim mózgu, które nie są jeszcze całkowicie zdegradowane chorobą, żebyś jednak nadal brał te wszystkie “witaminki” na głowę, które przypisał Ci lekarz. Jeśli jednak regularnie je bierzesz, a nadal występują objawy choroby którymi nas tu publicznie częstujesz, to jak najszybciej zmień LEKARZA PSYCHIATRĘ, bo ten dotychczasowy źle Cię zdiagnozował. Ewentualnie sam zmień tabletki na głowę.

  2. 23.05 nie wpuściłem do mieszkania dzielnicowego ORMOwca Karaska. Nie chciał gamoń powiedzieć po co przyszedł!!! Gamoń Naczelnik Boczek chciał coś z zaskoku? Nie wpuszczajcie tych gamoni i nie otwierajcie im drzwi!!! Może wreszcie zbrodniarzy ORMOwskich zamkną do aresztu. Chyba że sami tego chcą. Nie ma to jak być klientem własnej firmy.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.