Do groźnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj, 7 sierpnia, ok. godz. 6.30 na drodze krajowej nr 70a na wysokości miejscowości Dzierzgów. Młody kierujący i jego 23-letnia pasażerka trafili do szpitala w Łowiczu.

Policja, fot. arch. NŁ
Policja, fot. arch. NŁ

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący Skodą Octawią od strony Skierniewic w kierunku Łowicza 25-latek z powiatu łowickiego z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i znalazł się w rowie. Do szpitala w Łowiczu został przewieziony kierowca i jego 23-letnia pasażerka, również mieszkanka naszego powiatu.

Kierowca Skody opuścił już szpital, zaś jego 23-letnia pasażerka jeszcze w nim pozostała. Policja ustala przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Kierowca był trzeźwy.

3 komentarze

  1. Jeśli nie znacie tematu nie komentujcie głupio. Chłopak wracał z nocnej zmiany z pracy ze skierniewic. Zasnął tak. Ja też kiedyś zasnąłem wracając po nocnej zmianie. Nie pracowaliscie nigdy e nocy tempaki to nie komentujcie

  2. Bardzo proszę o kontakt rodzinę Pani poszkodowanej w tym wypadku, lub kogoś kto zna tę Panią. Mój e-mail maria.dabrowska@vp.pl

  3. To trzeba naprawdę umieć. Ale umieją Ci co nie brali kursu “rowerem za krowami”. Jakby wzieli taki kurs to by nie dachowali. A tak szpital blacharz i chyba w przyszłości co najmniej mandat. W tym wieku zasnąć tylko po imieninach lub gadane przez komórę. Che che, che.