Po raz dziewiąty Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Lwówianka” w Lwówku w gminie Sanniki organizuje w niedzielę 30 lipca od godziny 12 w południe piknik rodzinny z koncertem disco-polo.

IX Piknik Rodzinny LZS w Lwówku
IX Piknik Rodzinny LZS w Lwówku

Planowane są występy znanych zespołów disco-polo, ale przygotowanych ma być też wiele innych atrakcji, m.in. konkursy sportowo-rekreacyjne, animowane zabawy dla najmłodszych, będą karuzele, dmuchane zamkami, stoiska z zabawkami i słodyczami itp.

Na scenie będzie można podziwiać występy Dawida Krzyżowskiego z Nysy – mistrza Polski w futbolowym freestyle’u (żonglerka i sztuczki piłkarskie) oraz ćwierćfinalisty ostatnich Mistrzostw Świata w Brazylii, gdzie zajął 8 lokatę.

Na scenie zaprezentują się też laureaci prestiżowych turniejów tańca towarzyskiego – młodzieżowy zespół UKS Pasja, który działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Szczawinie Kościelnym. Wystąpi również Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Szczawin Kościelny”.

Wieczorem zagrają natomiast gwiazdy disco polo: Etna, Bayera, Milano Oryginał, Mavers, Acapulco. Impreza jest niekomercyjna, wstęp wolny.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.