Strykowscy policjanci zatrzymali 58-latka, u którego w mieszkaniu znaleźli i zabezpieczyli prawie 1.000 różnokolorowych tabletek oraz dilerki z białym proszkiem i kryształami. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania prawie 54 gramów narkotyków i dopalaczy, a także handlu tymi substancjami.

Fot. KWP Łódź
Fot. KWP Łódź

27 sierpnia około godziny 16.30 strykowscy policjanci pojechali do Głowna. Mieli informację, że w jednym z lokali przebywa mężczyzna zajmujący się handlem narkotykami.

Funkcjonariusze namierzyli 58-latka pod domem. Podczas przeszukania jego mieszkania mundurowi znaleźli prawie 1000 różnokolorowych tabletek oraz dilerki z białym proszkiem oraz kryształami. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w celi zgierskiego aresztu.

Fot. KWP Łódź
Fot. KWP Łódź

W policyjnym laboratorium potwierdzono, że część zabezpieczonych substancji to amfetamina, a część tzw. dopalacze. Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą zgromadzili dowody, które pozwoliły przedstawić zatrzymanemu zarzut posiadania prawie 54 gramów narkotyków i dopalaczy oraz handlu tymi substancjami.

Za takie przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zdecydował o oddaniu mężczyzny pod dozór policyjny.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.