Młodzież z całej diecezji łowickiej, od klasy VII szkoły podstawowej poprzez uczniów szkół średnich po studentów zaproszona jest do wzięcia udziału w II Diecezjalnym Spotkaniu Młodych, które odbędzie się 15 września w muszli koncertowej w parku Błonie w Łowicz pod hasłem „Ku wolności…”.

Organizatorzy spodziewają się przybycia około 1000 osób, ponieważ w pierwszym spotkaniu, które zostało zorganizowane przed rokiem udział wzięło 700 osób.

I Diecezjalne Spotkanie Młodych w Łowiczu w 2017 roku. Fot. TB

Jak nam powiedział ks. Jacek Zieliński, diecezjalny duszpasterz młodzieży, aby wziąć udział w spotkaniu nie trzeba się wcześniej nigdzie zgłaszać i zapisywać. Wystarczy przybyć 15 września o godz. 10 w dobrym nastroju do Łowicza.

W programie spotkania zaplanowano: 10.15 – koncert zespołu Spes Nostra, 11.15 – koncert ewangelizacyjny w wykonaniu zespołu Wyrwani z Niewoli, o 13.30 – konferencję pt. „Wolność w relacjach”, którą ks. Jakub Bartczak.

O godz. 15. zaplanowano mszę św. w intencji młodzieży, którą oprawi biskup ordynariusz Andrzej Dziuba. Zakończenie spotkania o godz. 16.30.

Komentowanie nie jest możliwe.