Trwa liczenie pieniędzy zebranych przez 150 wolontariuszy WOŚP w Łowiczu, uzyskanych z licytacji tradycyjnych i internetowych. Program finału Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był wyjątkowo bogaty. Czy wynik będzie rekordowy? – wkrótce się dowiemy.

 

Nasz reporter miał okazję zajrzeć na zaplecze sztabu, gdzie wolontariusze przynosili swoje puszki. Teresa Gajek z Kocierzewa pochwaliła się – rekordową – na tamten moment kwotą ponad 2.500 zł. Pomagaliśmy też liczyć pieniądze z puszek Kasi Gałki-Walczykiewicz, z zastępu Feniks drużyny “Białe Orły”, która na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 uzbierała 1.523,36 zł. W drugiej puszce, zbieranej już samodzielnie miała 492,84 zł.

Co jeszcze ciekawego zobaczyliśmy w sztabie, pokazują zdjęcia i filmy.  2 komentarze

  1. Troche dziwne, że wszystkie sztaby podały już przybliżoną zebraną kwotę. Może ktoś mi wyjaśni czemu sztab łowicki tego nie ujawnia?

  2. Nie ma co porównywać czy padnie rekord w Łowiczu, ponieważ pojawiły się nowe formy wsparcia WOŚP, nie tylko poprzez wrzucanie datków do puszek. Ja osobiście wysłałem 2 SMS. Jest też możliwość przelewu oraz inne formy płatności.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.