W krótkim komunikacie zamieszczonym na Facebooku Iwona Waśkiewicz poinformowała wczoraj, że zdecydowała się kandydować na burmistrza Głowna.

Iwona Waśkiewicz od szeregu lat znana jest przede wszystkim z działalności harcerskiej. Jest skarbnikiem głowieńskiego hufca ZHP, inicjatorką i uczestniczką wielu harcerskich oraz patriotycznych wydarzeń, wyjazdów na Litwę itp. Prywatnie jest żoną Alberta Waśkiewicza, który kandydował na burmistrza Głowna w 2014 r. (startował z KWW Bezpartyjny Samorząd, zdobył 724 głosy, jego wynik był trzecim po wyniku Grzegorza Janeczka i Magdaleny Szajder, którzy przeszli do drugiej tury).

O zamiarze kandydowania na burmistrza Głowna Iwona Waśkiewicz napisała w poście publicznym na swoim facebookowym profilu.  

Wcześniej u Komisarza Wyborczego w Łodzi zarejestrowany został Komitet Wyborczy Wyborców Iwona Waśkiewicz, którego pełnomocnikiem jest Piotr Karwacki (komendant hufca ZHP Głowno).

Iwona Waśkiewicz na uroczystościach patriotycznych w 2017 r. Fot. EWR

20 komentarzy

 1. btw. ludzie przestancie martwic sie tylko o żłoby (waśkiewicz, janeczku) i wladze a zatroszcie sie o wlasna moralnosc! dziwic sie, ze ludzie nie lubia polityki, sami madrale, krzykacze i hipokryci popylajacy do kosciolka tylko po to zeby zdobyc glos parafianow. a za uszami maja tyle ze az strach. no ale na pewno spia spokojnie, zepsuci ludzie bez sumienia raczej nie maja problemow zeby zasnac 😉

  a jak tam urzad sie trzyma? nawolywania janeczka do przymusowych urlopow juz go rozwalily od zewnatrz? moralne spadly nie? 🙂

 2. kurła, znowu ci sami hipokryci

 3. Prawda jest taka że teoretycznie to ona kandyduje a tak na prawdę to gdyby nie daj Boże ją wybrali to rządzić w Głownie będzie Albert…

 4. a kto będzie pilnował biznesu harcerskiego?

 5. Nastepny /a OSZOLOM.Masakra….

 6. Nastepny /a OSZOLOM.Masakra….

 7. Czy źle zrozumiałem, czy ze szwagrem Mirkiem będzie konkurować?

 8. No właśnie dość dziwna sprawa

 9. No właśnie dość dziwna i ciekawa sprawa pojawiła nam się poniżej

 10. Hmm.. ciekawa propozycja… a sprawa męża z Urzędem Miejskim już zakończona? Nic o tym o nie wiem..

 11. Najgorzej jak ktoś ma o sobie za duże mniemanie i przeszacowuje swoje możliwości oraz żyje ideami z głową w chmurach.

 12. Życzę powodzenia w wyborach

  • Kierownik strzelania

   Jak się tak leży godzinami w nocy, to myśleniem można zajść bardzo daleko i w bardzo dziwne strony, wiesz..

   Stanisław Lem – Solaris

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.