Pokrowiec

To najbardziej podstawowy sposób ochrony telefonu. Pokrowiec pozwala na skuteczne zabezpieczenie kluczowych elementów naszego smartfona. Obecnie wybór jest ogromny. W sprzedaży znajdziemy pokrowce z klapką otwieraną na różne strony, z zamknięciem na klips, jak i tzw. plecki bez klapki. Każdy z tych modeli posiada swoje zalety, jedynie od naszego sposobu użytkowania i indywidualnych preferencji zależy na jaki się zdecydujemy.

Obudowa

Obudowy dedykowane konkretnemu modelowi telefonu, to nie tylko możliwość zabezpieczenia swojego sprzętu, ale i wyróżnienia się. Wybór wzorów i kolorów jest naprawdę spory! W sprzedaży znajdziemy także modele zaprojektowane przez znanych designerów, jak i bez problemu zrealizujemy własne projekty.

Bumper

Ta elastyczna gumowa opaska jest zakładana na boki smartfona. Jej zadaniem jest amortyzacja siły uderzenia. Bumper można kupić w różnych wersjach kolorystycznych, jak i kształtach.

Polisa ubezpieczeniowa

Decydując się na zakup drogiego modelu telefonu, warto także wykupić polisę ubezpieczeniową. Za kilkanaście złotych miesięcznie, możemy zyskać pewność, że w razie uszkodzenia nasz smartfon bezpłatnie zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy.

Szkło ochronne

To rzecz, którą warto zainteresować się w pierwszej kolejności, najlepiej zaraz po zakupieniu nowego telefonu. Wyświetlacz jest najbardziej narażony na uszkodzenia i zarysowania. W sprzedaży znajdziemy szkła hartowane, jak i nowoczesne płynne szkła ochronne. Dobrym przykładem tego ostatniego może być płynne szkło ochronne Glass Protector, które za sprawą swojej wygodnej aplikacji zyskuje coraz to nowych fanów. Idealnie nadaje się do każdego modelu smartfona. Jego niewidoczna powłoka gwarantuje wysoką odporność na zarysowania i pęknięcia. Dodatkowo takim płynnym szkłem zabezpieczymy nie tylko swój telefon, ale i tablet, laptop, zegarek, aparat fotograficzny i okulary.

Z całą pewnością, warto zaraz po zakupie telefonu, zainteresować się możliwościami jego dodatkowego zabezpieczenia przed zniszczeniem. Tylko takie zachowanie, zapewni nam wieloletnie użytkowanie sprzętu bez konieczności wymiany ekranu i wewnętrznych jego części na nowe.

Komentowanie nie jest możliwe.