Ile prawdy jest w pogłoskach o możliwym wycofaniu się z Łowicza sieci Tesco oraz sieci Patio Color, mających swe markety odpowiednio: na Bratkowicach i w Premium Park?

Temat intryguje wielu mieszkańców. Odpowiedź na te pytania znajdziecie w najnowszym Nowym Łowiczaninie, informacji zasięgnęliśmy w obu przypadkach u źródła.

14 komentarzy

 1. Panie Burmistrzu moze szkoda tego Starego Rynku zeby tam wiatr hulał , wiem ze różni doradcy z odległych części mistrz najlepiej łącznie ze Śmigiera radzą zeby był tu parking płatny , ale pan powinien zapytać przede wszystkim tych ze starego rynku co zrobić aby ożywić go na nowo … Niech pan sobie przypomni kiedy było tu dużo ludzi … odpowiedz : kiedy mozna tu było parkować za darmo !!!

 2. Odkąd jest płatny parking na Starym i Nowym Rynku oraz ul. Zduńska nie robię tam zakupów. I myślę, że jeden klient w mojej osobie dużej różnicy w tamtym handlu nie zaszkodził. Dla mnie tam można zrobić odpłatność już od 1 minuty. Mam to gdzieś ile to będzie kosztowało.

 3. A Burmistrz niech się zajmie kapusiami z ORMO, co wystraszyli większość turystów.

 4. Ktoś chce poprawiać prawa natury? prawa ryku??? To klienci głosują nogami. Przychodzą albo nie.
  Na Zduńskiej nie potrafią zrozumieć że miejsca parkingowe są dla klientów, a nie dla obsługi sklepów.
  Na podwórkach posesji handlowych nie ma miejsc dla obsługi??? He He he!!!
  Klient wybiera: tam gdzie jest taniej, tam gdzie można postawić na chwilę samochód.
  Mało kto chodzi kilometrami na pieszo.
  Tam gdzie jest miła obsługa. Jeżeli choć jednego elementu zabraknie, olewamy tamten teren.
  Tesco w Łowiczu zostanie, bo jest w miarę tanie i ma wielkie osiedle jak na Łowicz.

 5. A co ,nie można od razu podać co dalej tylko zmuszać do zakupu gazety by się dowiedzieć To nie jest w porządku i nie powinno mieć miejsca

 6. ceny, w porównaniu z Castoramą to lekko wszystko 20% w góre, po drugie słaby i nie trafiony wybór materiałów budowlanych.

 7. ofiara mafii ŁOWICKIEJ

  DO ~~Kronos – Ktoś odpowie? – Ja krotko odpowiem :Ulice bez dziur będą? – dziury są i trwają nadal, a większość nie powstała w wyniku złych warunków atmosferycznych czy awarii wodociągowych –Tiry w centrum miasta będą? – są i mają się dobrze, koczują tam gdzie im wygodnie. Dodam, jedno co się zmieniło, ulice Łowicza nie są już zajete inwazja aut z obcą rej.samoch.

 8. Naród łowicki jest dziwny najpierw dostaje to o co narzekają gdy nie było i trzeba było jeździć do większych miast sklep budowlany, jyski, daishmany a pozniej i tak te sklepy tracą klientów bo lowiczanie narzekaja ze zabijaja rodzinne interesy xD a ani tu ani tu nie kupuja. Miasto faktycznie wymrze

  • Zwyczajnie Łowiczan nie stać na kupowanie drogich produktów, poszukają tam gdzie jest taniej więc trzeba pojechać do Castoramy. Nie wszyscy mają pensje burmistrzowskie, więc krąg klientów skłonnych płacić ceny w Patio Color jest znikomy. Aby był popyt na oferowane towary muszą być zarobki powalające inwestować w dobra wyższego rzędu, niestety klientela łowicka zadowala się dobrami podstawowymi nierzadko najtańszymi i gorszej jakości.

 9. wystawili blaszak i się po niecałym roku wycofują? żenada

 10. mawiał kiedyś wielki Kononowicz: “niczego nie będzie”. Miał rację. A właśnie… Oczyszczalnia będzie czy nie?
  Ulice bez dziur będą? Tiry w centrum miasta będą? Ktoś odpowie?

 11. ssssssssssssss

  extra

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.