Tegoroczna Choinka Miejska zorganizowana zostanie na Starym Rynku w piątek, 6 grudnia w godzinach od 16 do 19. Podczas zabawy Mikołajowie rozdawać będą – podobnie jak w poprzednich latach – dzieciom paczki z łakociami. Aby je otrzymać trzeba będzie okazać specjalny kupon.

Fot. archiwum NŁ
Fot. archiwum NŁ

Sprzedaż owych kuponów rozpocznie się w czwartek, 28 listopada. Bilety jak co roku, będą do kupienia w łowickich przedszkolach i szkołach podstawowych w klasach I-III.

Pozostałą część biletów będzie można kupić tego dnia od godziny 9.00 w holu Ratusza Miejskiego. Cena biletu wynosi 8 zł. Podobnie jak w zeszłym roku przygotowano 4.000 paczek dla dzieci.

Bilety nie tylko uprawniają do odbioru paczki ze słodkościami, ale wezmą też udział w losowaniu prezentów przygotowanych przez sponsorów.

Choinka Miejska tradycyjnie rozpocznie się zapaleniem lampek na świątecznym drzewku. Po ceremonii otwarcia będzie można obejrzeć świąteczne występy w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 i Pijarskiej Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie SnowTubing – zjeżdżalnia na oponce oraz stoiska ze świątecznymi ozdobami. Tradycyjnie, będzie można zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem, a także odwiedzić stoiska łowickich strażaków z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Łowiczu.

11 komentarzy

 1. SZKODA ŻE NIE PRZYJEDZIE AKCENT LUB EWENTUALNIE SŁAWOMIR Z SWĄ MIŁOŚCIĄ W ZAKOPANEM.

 2. Szkoda że to znów bedzie, bo będę musiał tam iść., rozrywka na kiepskim poziomie, dzieci tracą wiarę w Mikołaja ( fatalne kostiumy i paczki za kase)…dzieci chcą tam iść wiedzione psychologią tłumu a potem zawód ze to wszystko takie beznadziejne i ta slaba muzyka…u mnie nawet dzieci slyszą że disco polo to obraza ich wrażliwości muzycznej

  • Dzieci stają w gigantycznej kolejce po słabą paczke, nie widzą występów bo stoją w kolejce… ogólnie słabe….jak długo jeszcze , czy nikt tego nie widzi że to jest fatalna impreza

   • Bądź wielki i nie ulegaj psychologii tłumu. Dzieci nie zwiedziesz, stać nie będą(widzieć tym bardziej), no i
    kasiory nie wybulisz. Nie trać wiary!

 3. Nie ma potrzeby robienia takich imprez

 4. Boże…. cóż to za wspaniałe atrakcje w tym roku nasze miasto przygotowało dla tych małych dzieci. wstyd żenada kpina i zero szacunku dla rodziców jak i dzieci. Ludzie zróbmy coś z tym6. Potrzebna jest młoda świeża krew.

 5. Zakazać robienia takich imprez! Tylko tłok, przepychanki i wk… e matki. Po co to robić?!?

 6. Ale bez disco polo? Chyba naprawdę nas nie szanujecie drodzy organizatorzy. Zobaczymy przy wyborach

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.